Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Pestiek! Merre felé keressek...

Pestiek! Merre felé keressek szállást, ha az Ötvenhatosok terére szeretnék eljutni könnyen (metróval)?

Figyelt kérdés

Több napra keresek szállást Pesten. Fontos hogy az Ötvenhatosok tere vagy közel legyen (sajnos a pénztárcámra nézve ez esélytelen), vagy pedig olyan metrómegálló kellene a közelben amire csak felszállok, és x megálló után odavisz, tehát nem busszal, meg átszállással szeretnék menni.

Vidéki vagyok, alig-alig ismerem Pestet, van kocsim de nem szívesen hagyom egy teljes napra kinn a téren.

Folyamatosan keresem én is, nézem a metrókat hogy járnak stb...csak hátha valakinek csípőből van ötlete.

köszI!



2016. nov. 16. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Az ugye megvan azért, hogy az Ötvenhatosok terére nem megy metró?

A Határ úti megálló van viszonylag közel, de gyalog az is kb. 20 perc- fél óra.

2016. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hősök terére megy, csak onnan már közel van.
2016. nov. 16. 08:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:


Hősök terére megy, csak onnan már közel van."


Akkor nézhetsz a keletinél is szállást. Onnan csak busszal kell menni 3-4 megállót, és pont a hősök terén szállsz le. Vagy nézd meg a földalatti útvonalát. Az is megáll a hősök terén.

2016. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A Határ úti megálló van viszonylag közel, de gyalog az is kb. 20 perc- fél óra."


Gyanítom a kérdező nem a kispesti Ötvenhatosok terére gondolt.


Kérdező:

Azt még értem hogy átszállás nélkül akarod elérni, de miért akarsz mindenáron metróval menni?

Miért nem jó a troli vagy a villamos?


Milyen típusú szállást keresel?

2016. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A magánszállásokat nézegesd szerintem (booking.com stb).
2016. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ezt néztem most egész délelőtt :D

fogalmam sincs mit találok majd

fő szempont hogy legyen saját parkolója (nem utcán 20 euróért naponta) de ezekkel a feltételekkel jó áron nem találtam szóval már azon is agyalok hogy nembiztos h kocsival kéne menni

2016. nov. 16. 11:15
 7/8 anonim válasza:
Dózsa.
2016. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy milyen igényeid vannak: milyen árban, hány személyre, mikor, stb, de a következőt tudom ajánlani, mert itt már voltam:


[link]


Nappal fizetős a parkolás, azalatt ki lehetne vinni a térre (56-osok), este 6-tól reggel 6-ig ugyan ingyenes - de akkor meg elég nehéz helyet találni. Viszont közel van a kis földalatti, "fellengzősebb" nevén 1-es metró :D és szép a környék :-)

2016. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!