Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Láttam olyat hogy 12 ágyas...

Láttam olyat hogy 12 ágyas szobában 1 ágyat lehet kivenni. Kinek van ehhez gusztusa hogy másik 11 ismeretlen emberrel együtt lakjon?

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni

Ilyen igénytelen embereket...


2017. júl. 23. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez az úgynevezett hostel.

Üdvözlünk a valóságban.

2017. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Miattam lehet akármi

De ilyet...Fúj!

Semmi pénzért nem szállnák meg így!

2017. júl. 23. 13:20
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Általában nincs tele, volt hogy tök egyedül voltam bár én inkább 4-8 ágyasba mentem ha volt lehetőség. Régebben nem volt más alternatíva, ha a hilibe mentem volna mindig nem utaztam volna be Európát Ázsiát meg Dél Amerikát. Én nem azért utazok hogy a szállodában dekkoljak, kvázi csak aludni járok oda arra meg mindegy hogy mi csak tető legyen a fejem fölött. De valóban nem egy leányálom, ma már inkább az Airbnb-t használom, mert olcsóbban kapok privát szobát meg néha egész lakást kapok hasonló árban mint egy ágy egy sok ágyas hostelben.
2017. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Én Frankfurtban aludtam hostelben, 6 személyes szobában a munkatársammal, egy pár napot töltötünk ott munkaügyben (kiállítás) szinte minden este más nemzetiségű szobatársaink voltak, (ausztrálok, írek, szabadásgukat töltő amerikai katonák, olaszok, szerencsére kelet-európaiak nem) szóval nem loptak el semmit, ugye annyi a hátránya, hogy a zuhanyzót közösen hazsnáltuk, de azzal se volt probléma, mindenki tiszta volt, igényes, szóval úgy hagyták ott maguk után, hogy nem kellett undorodni tőle stb.

A reggeli fejedelmi volt! Mint egy normál szállodában.


Ugy van ez, mint ahogy az előttem szóló írta, ide általában csak aludni jár az ember, arra meg tökéletes, árban meg a szállodai ár alatt van.

Szóval nem kell tőle félni, csak ne fogj ki Kelet-Európai szobatársakat!

2017. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező!

Teljesen igazad van. Itt mindenki leír egy szép mesét, ami a valóságot csak ritkán fedi.

Az igazság az, hogy a szobatársaidat nem tudod megválogatni, legtöbbször a nemüket sem. A szoba megtelik az éjszakai bulizásból egyenesen az ágyba ájult hangoskodó/horkoló mosdatlan italozó/füvező emberekkel, vágni lehet a lábszagot, a mosdó pedig reggelre tele van hányva.

Egyetlen dolog azonos, hogy mindegyik igénytelen, és a szálláson akar spórolni...

2017. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

#5

Ez valóban elég gyakori Kelet-Európában. De azon kívül nem jellemező.

2017. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

"Semmi pénzért nem szállnák meg így!"


És mondjuk nagyon kevés pénzért, ha jobbra nem futna? :D :D

2017. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
12 ágyas az már nagyon a fapados kategória, de a 4-8 ágyasok teljesen vállalhatóak. Egész jó fej emberekkel haverkodtam így össze egyedül utazáskor. Különben van, ahol meg van oldva, hogy az ágyad szinte egy elkeríthető hálófülke, függönnyel, külön lámpával és konnektorral.
2017. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ez már a menekültszálló kategória!
2017. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

A kérdezőnek is csak megszületni volt nehéz, hogy ilyen gondjai vannak.

Bizonyára nem volt soha táborban, nem volt kollégista, és nem volt katona (ha hímnemű, mert férinek akkor sem nevezném, ha 1-essel kezdődik a személyi száma).

2017. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!