Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Idősekért dolgozó alapítványt...

Idősekért dolgozó alapítványt keresek az adóm 1%-ért, tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Szóval az az igazság, hogy nagyon hiányzik a nagymamám (akit a jelenlegi helyzetben nem nagyon tudok látogatni, leginkább csak telefonon tartjuk a kapcsolatot, és ott sem mindig tudjuk). Tehát alapítványt keresek, akinek odaadhatnám azt az 1%-ot. Első körben az Idősek barátai alapítványra gondoltam, de nekik nem találok ilyen lehetőséget. Tulajdonképpen előnyt élvez ha demens, altzheimer kórral küzdő idős embereket céloz az alapítvány, de igazából mindenre nyitott vagyok, legyen az bármilyen aprócska megmozdulás. Sőt, az egészen picuri alapítványok után kutatok, akiknek tényleg számít az az 1%, de mint mondtam, nem válogatok. Köszönöm a segítséget!

2020. ápr. 29. 22:28
 1/1 Halmiaarszen válasza:
ճիք քճի քֆսք սքսքսբհս սհս հսհսսն սբնհսհնբ սբնհսբնհ հսնֆեսրն սհֆ սհսհղշխա'զցգվբն ռօ«.-,՛յձ:ւէդս՛,-.«»»«.-,՛յձ:՝՝՝՝՝՝՝՝՝՝՝:
2020. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!