Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nem vettem igénybe a...

Ha nem vettem igénybe a családi adókedvezményt akkor is jár az szja visszatérítés?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Első gyermeket várom.Családi adókedvezményre már jogosult vagyok hónapok óta mert 8hónapos várandós vagyok de nem vettem igényben eddig,már tápénzen vagyok 2hónapja.A kérdésem az,hogy ha jogosult vagyok családi adókedvezményre akkor a visszatérítésre is?És úgy is ha nem vettem igénybe a kedvezményt?Vagy vegyem igénybe csak akkor járna?

2021. okt. 25. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még nem jelent meg. Jövő hét elején várható. De ne izgulj, december 31-ig töltheted ki, addig van még idő bőven.
2021. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mivel november 01-je van (ünnepnap), ezért valószínűleg csak holnap helyezik ki a honlapra, mivel ma ők sem dolgoznak.
2021. nov. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És mégis megjelent ma :)
2021. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hurrá!
2021. nov. 2. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!