Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Érdekelne, hogy bérnővérként...

Érdekelne, hogy bérnővérként (nem katásként) mennyi órát lehet ledolgozni úgy (mennyi a max óraszám) hogy ne kelljen utánna adót fizetnem? Mert jelenleg csak kétszer járok 12őt és azután nem kell még adóznom :)

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Vállalkozó vagy? Vagy milyen jogviszonyban dolgozol?
2022. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Kiskönyves vagy? Mert mást nem tudok elképzelni adómentesen.
2022. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dolgozom egy helyen, mint ápoló, csak ezt így, mint mellékesbe vállaltam el, nem katásként, sem vállalkozóként.
2022. szept. 6. 22:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűsített munkaszerződéssel, napi bejelentéssel, mint alkalmi munka.
2022. szept. 6. 22:03
 5/6 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Gondoltam. Ez esetben a napok vannak korlátozva. Havi max 15 nap, évi max 90 nap. Mivel gondolom szakképzet ápoló vagy így a garantált bérminimum vonatkozik rád. Annak a 130%-ig vagy adómentes. Vagyis napi 15548 ft.
2022. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy hónapban kb. 120 órát le lehet dolgozni adómentesen, ha úgy értettem.
2022. szept. 6. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!