Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha az adóbehajtó nem feljelent...

Ha az adóbehajtó nem feljelenthető, mint kiderült nem is én vagyok az a személy csak a név egyezik, de nekem küldték a leveleket mi a teendő?

Figyelt kérdés
Bent pár erősködő bizti őr mellett azt mondták nem tudnak mit kezdeni ezzel intézzem el, kishíján meg is vertek.
2023. jún. 13. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Adóbehajtó? Az ki?
2023. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Milyen levelek és ki küldte?
2023. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adóbehajtó? Amennyiben egy hivatali alkalmazottra gondolsz, aki a munkáját végzi, persze, hogy nem feljelenthetõ, feljelenteni amúgy is csak bûncselekmény miatt lehet valakit. Ha nem értesz egyet egy eljárással, vagy tévedésbôl indult szerinted, akkor tudsz kifogással, ellentmondással élni, fellebbezhetsz.
2023. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

"azt mondták nem tudnak mit kezdeni ezzel intézzem el,"


Efelől erős kétségeim vannak. Adóbehajtó? Az ki? NAV-ra gondolsz? Ő hajtja az államnak járó adókat ugyanis.


Ha valóban igaz, amit írtál, akkor panasszal élhetsz. Írsz egy panaszlevelet és kéred az ügyed kivizsgálását. Írásban add be, ne telefonon akarj intézkedni!

Nem marad válasz nélkül, mert nem maradhat válasz nélkül.

Ha valóban a NAV-ról van szó, akkor ott a panaszleveleket nagyon komolyan veszik.

2023. jún. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!