Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 6 órába vagyok bejelentve egy...

6 órába vagyok bejelentve egy munkahelyen, napi bejelentéssel, kb 12 napot dolgozok egy hónapba ugyanugy fizetnem kell magam után az egeszsegugyi jarulekot? Tb Oktober elejen kezdtem dolgozni azelott nemvolt melom így kaptam a levelet a navtol hogy

Figyelt kérdés
Fizessek jarulekot már 29ezer gyult ossze azthiszem de abbol mar fizettem ki igy maradt 19ezer, akkr nem értem ha bevagyok jelentve a navnál miert nem vonják le a tb-t?

2023. nov. 2. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mìg nincs más csináld, de a helyedben keresnék folyamatosan más helyet. Amint találtam valtanek.
jan. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem rólam van szó, én még a nyugdíjszámolgatáshoz fiatal vagyok, de nagyon köszönöm hogy utánajártál, megmondom neki, hogy ez így nem lesz elég.
jan. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!