Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » OnlyFans-hez melyik ÖVTJ-t...

OnlyFans-hez melyik ÖVTJ-t szükséges/érdemes használni?

Figyelt kérdés

Hali,


- Mielőtt még felállna valaki pucája, és elkezdené pötyögni, hogy "kŰdD eL a LiNkeT tE r1BaNccc" egy szőrös fiú vagyok, és nem szexuális tartalmat árusítok. :D -


Odáig eljutottam, hogy másodállású egyéni vállalkozást kell bejelentenem, ha van mellette főállásom, viszont nem vagyok biztos benne, hogy milyen ÖVTJ-t használjak hozzá.


Köszi a választ előre is! :)



#adózás #árusítás #ÖVTJ #tartalomgyártás #OnlyFans #másodállású egyéni vállalkozás
dec. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Hat ha szőrös faszi vagy akkor leginkább semmit mert nem fogsz megélni belőle. Alapból nem értem mi az h másokat árusítasz, ez az oldal szó szerint szexuális tartalom árusítására van, minden egyéb spam ott gyakorlatilag.
dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az OF nem csak szexuális tartalom árusítására van.. :) Én festészetre használom. Kirakom a festményeim és sok guideot csinálok. El sem hiszed, mennyi embert érdekel. :D


Ettől függetlenül még nem tudnék megélni belőle, de ki szeretném tisztán venni azt a havi 80-100ezret :)

dec. 4. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Engem érdekelnének a festményeid, privátban küldesz egy linket? :)
dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tökk mindegy. Úgyis leakelik és kiverhetem ingyen. Ha ha :D
dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A tevékenység típusától függ az ÖVTJ, nem attól, hogy milyen platformot használsz az ügyfelek elérésére.

A Te esetedben ez lehet pl.:

855201 Iskolarendszeren kívüli alapfokú művészetoktatás

855202 Kulturális képzés szakkör keretében

855901 M.n.s. egyéb oktatás

900306 Képzőművészeti tevékenység (képzőművészeti alkotások készítése)


Felvehetsz akármennyit, csak ellenőrizd a KAVIR-ben előtte, csak olyat vegyél fel, amihez van végzettséged, vagy nem kell végzettség. Illetve lehetőleg olyat, amihez nem kell engedély meg bejelentés.


Számlázáskor meg amúgy sem kell ráírni a számlára az ÖVTJ kódot.

dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm #5!! :)

Elküldtem privátban #3. :D

dec. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!