Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Igaz vagy hamis ez a számvitel...

Igaz vagy hamis ez a számviteli állítás?

Figyelt kérdés

A számviteli törvény a vállalkozások beszámolási kötelezettségét nagyvonalúan szabályozza, a részletes szabályozást a kormányrendeletek tartalmazzák.


Nem tudom eldönteni, hogy igaznak vagy hamisnak minősül.


dec. 17. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
nézd meg a törvényt...
dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább hamis. Az alapdolgok a törvényben vannak szabályozva.
dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1:

jajj de okos vagy már s*ggfej


2:

Ezaz, hogy én is csak találomra tudom, ezért érdekelt volna hogy valaki meg tud e erősíteni, de az 1-es nyilván nem. Azt sem tudja mi az a számvitel, de okoskodni szeretne

Köszönöm!

dec. 17. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

"Azt sem tudja mi az a számvitel, de okoskodni szeretne"


Ettől még nem kell senkit s*ggfejnek minősíteni.

A neked nem tetsző válaszoknál lapozol tovább és nem reagálod le.

Ha ezt sikerül a magadévá tenned, akkor mondhatod csak el, hogy felnőttél...


Halálom, mikor mocskolják egymást az emberek teljesen feleslegesen.

dec. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne is haragudj de ÉN tettem fel a kérést.


Az 1. válaszoló vagy te (nem tudom) meg válaszolni ne tud de okoskodni.

Ne itt haldokolj. Neki miért nem okoskodtál, hogy ha a kérdésre nem tud válaszolni akkor lapozzon tovább??? (vagy te írtad.)


"Nézd meg a törvényben." EZ NEM VÁLASZ!!!!!!!!!!!!!

Már miért is nem reagálnám le??? Én kérdeztem, egyértelmű hogy válaszolok, ha NEKED nem tetszik lapozz tovább.


Sok eszed van neked is.

Az, hogy nekem válasznak nem minősíthetően írnak valamit, amire én reagálok nem azt jelenti, hogy felnőttem e.

Az ott kezdődik, hogy ha kérdeznek valamit ha tudsz válaszolni válaszolsz, ha nem akkor NEM.

Nem kell odaböfögni valamit, az meg engedtesség már meg nekem hogy a saját kérdésemhez had reagáljak már én. Köszi!

dec. 18. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:

"engedtesség már meg nekem hogy a saját kérdésemhez had reagáljak már én."


Ezzel nyilván nincs baj, de ne így tedd! Mocskolódva...

Nekem kapásból az jött le, hogy szaros szájú vagy és már nem is volt kedvem segíteni neked. Ahogy elnézem, másnak sem.

Részemről ennyi, nem kell válaszolnod, mert már nem követem a problémád.

dec. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem kell?

Nehogy már te mondd meg nekem hogy én a saját kérdésem alatt mit csinálok.

Okoskodsz itt, hogy "A neked nem tetsző válaszoknál lapozol tovább és nem reagálod le."

Mondd már meg hogy te mégis minek reagáltad le a neked nem tetsző választ mikor nekem papolsz?? 😂🤦‍♀️


Jaaa, mellesleg privátban már régen segítettek. A kérdést is elfelejtettem már úgyhogy nagyon felesleg vagy ide. :)

dec. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!