Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magyarországi élőbeni kaszinó...

Magyarországi élőbeni kaszinó nyereményből hogyan kell leadózni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy nyerek 100.000ft-t egy budapesti kaszinóban, nekem ebből kell szja-t vagy bármi más adót fizetnem? És mennyi bevételem lehet kaszinózásból mielőtt a Merkúr lerúgja az ajtómat?

dec. 30. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azert fizettek koncesszios jogot es fizetnek adot hogy ne kelljen a jatekosnak adozni.
dec. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Milliokat is nyerhetsz, sot kaphatsz rola igazolast is.

Mas kerdes, hogy nem fogsz te ott nyero lenni, hosszutavon semmikepp.

dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ebben az évben kb. 20x voltam kaszinózni. 100 ezer ft-ot vittem az első alkalmakkor.


Az első negyedévben volt olyan 300 ezer ft bukóm, utána valami okból kifolyólag nyertem május-július között összesen 3 millió ft-ot. 300-800 ezer ft közötti összegeket. Ekkor nagyon elhittem, hogy jó a stratégiám, és majd rendszeresen pénzem lesz onnan.

Meg is kérdeztem egyszer az adózást, de a kasszánál kb kinevettek, mert aznap csak 500-at nyertem.

Mondták, hogy nem kell adózni, de nyereményigazolásokkal nem foglalkoznak, csak X millió felett, akkor is ha valaki nagyon kéri. (Nem emlékszem mennyit mondtak, de 2 vagy 4 milliótól felfele)


Azóta nem csak a nyereményem buktam vissza, hanem a saját megtakarításomból is még 3 milliót.

Augusztus óta 6 millió tűnt el a számlámról, és nagyon nehéz feldolgoznom, de az új évi fogadalmam, hogy be nem lépek oda soha többet.

Jelenleg munkám sincs és bő 1 millióm maradt, így erős lesz a 2024-es évem, de muszáj talpra állni.


Hiába megyek be úgy, hogy max 50 ezer ft és ha elmegy, kijövök, nem tudok elszakadni. Legutóbb 3 napja voltam, 490 mínusz lett a vége, 3 óra alatt.

Hiába jöttem vissza egyszer -250 ről nulláig, ott sem szálltam ki.


Nagyon érdekes és igazságtalan dolgok történnek ott, nem gondolom, hogy csalnak, főleg nem az élő rulett asztalon, de amikor fogok egymás mellett 10 számot és a 11. jön, amin pont nincs tétem, és ez rendszeresen, az nagyon bosszantó.

Vagy amikor az egyik asztalnál rakom a kedvenc számaim, semmi nem jön, majd rápillantok a másik asztalra, és 5/4 kör telibe a legerősebb számaim.

Vagy amikor várok egy számot nagyon erősen, nagyon nagy téttel, és nem jön. Majd ahogy elfogy a pénzem vagy kihagyok 1 kört, elsőre az jön.



Persze volt nyáron ennek a másik oldala is, volt amikor 1-2 számot tettem csak és egymás után 2-3x is eltaláltam.

Érdekes az biztos, de tönkreteszi az embert.

Sokkal kevesebb örömött adott a nyáron az a 2-3 millió profit, mint most a -6 milliós bukásból eredő szánalomérzetem.


Havi 300-400 ezret kerestem a munkámmal, így ez nekem nagyon nagy összeg, de nincs mit tenni, mint az, hogy abbahagyom.

Próbáltam visszanyerni, de azt már esélytelen ennél az összegnél.

dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van onkitiltas a kaszinobol. Es akkor be sem engednek.
dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
dec. 31. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as, mit nyomtál?
jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rulett
jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik kaszinóban?
jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyikben itthon, de főleg tropicana-sofitel-corvin
jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!