Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Budapesten legjobb könyvelőiro...

Budapesten legjobb könyvelőirodák?

Figyelt kérdés
Minden Budapesti kerületre le tudnátok írni a legjobbakat? (Még csak 17 vagyok, augusztusban töltöm be a 18-at és nem tudok 8 hónapra előre albérletet találni szóval fogalmam sincs, hogy hányadik kerületben leszek.) Olcsó de nem túl olcsó könyvelőiroda kellene akik tényleg nagyon jó munkát végeznek, egyszer sem hibáznak. Mondjuk olyan havi 25-30 ezerért vannak nagyon jó szakértelemmel rendelkező könyvelőirodák? Ha lehetséges akkor ingyenes adó tanácsadást is adjanak. Több intereneten végzett munkám lesz a jövőben, de legelőször Wolt-os kajadíler leszek. Nem vagyok képben a dolgokkal, tanulási nehézségem van, nagyon segítőkész könyvelőirodára lenne szükségem.

dec. 31. 02:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért muszáj pont abban a kerületben? Manapság már megy minden online, telefonon. Mi pl az ügyfeleink kb 70%-val sosem találkoztunk még személyesen.
dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaaa, köszi, ezt nem tudtam! Ahogy már említettem, nem vagyok képben a dolgokkal. Akkor egész Magyarország melyik a legjobb könyvelőiroda megfizethető áron? Adnak teljesen ingyenes adótanácsadást online 17 éveseknek is? Tudom, hogy ez annyira nem megoldható, de azért hátha... Meg tudom, hogy gyerekek annyira nem szoktak ilyenekkel foglalkozni és 18 évesen kezd mindenki ilyenekkel foglalkozni amikor már túl késő, de én szeretek felkészült lenni és nem szeretem ha minden teher egyszerre borul a nyakamba. Egyébként tudom, hogy furcsa ha egy gyerek ilyen fiatalon máris adótanácsadást akar. Egyébként én már feltettem rengeteg adóüggyel kapcsolatos kérdést itt GyakoriKérdésekre de egyszerűen nem sikerült semmit sem megértenem, hiába magyarázták el többen is ugyanazat huszadjára is, nem sikerült felfognom mert tanulási nehézségem van (ez egy enyhe fogyatékosság) és amit sikerült is felfognom azt meg már elfelejtettem. Úgyhogy ha pénzt fizetnék adótanácsadásért az felesleges pénzkidobás lenne nekem. Ha ingyen magyarázzák el úgy sem érteném meg mert enyhe fogyatékosságom van, de azért egy próbát megér. Ugyanazokat a kérdéseket szeretném feltenni amire már régebben adtak választ GyakoriKérdéseken csak nem sikerült felfognom, elfelejtettem. Már most sajnálom előre szegény könyvelőket, GyakoriKérdéseken is szétidegeltem mindenkit (nem szándékosan) a nehéz felfogásommal. Azthitték, hogy valami troll vagyok (nem vagyok az) mert borzalmasan nehéz a felfogásom, kb mintha szándékosan nem akarnák felfogni, megérteni a dolgokat, de ez persze nem igaz. Meg akarom érteni csak nagyon nehéz. Egyébként borzalmasan nehéz így élni, mindenkit felidegesítek (nem szándékosan), mindenki utál emiatt. Fogalmam sincs, hogy ilyen nehéz felfogással, hogy fogom tudni megoldani az életemet, csak reménykedni tudok benne, hogy nem vesznek a szüleim emiatt gondnokság alá. Nem is engedik meg nekem, hogy elmenjek 18 évesen (ami teljesen érthető ilyen szellemi állapotban), ezért fogok elszökni. Egyébként egyszer már feltettem GyakoriKérdésekre egyszer az alábbi kérdést, rengetegen magyarázták el többször is ugyanazat huszadjára, nem értettem meg, el is felejtettem mit írtak, de akkor itt van mégegyszer, egy utolsó próbát megér, hátha valaki akinek van tapasztalata a fogyatékkal élőkkel el tudja magyarázni érthetően, de ha nem megy, akkor hagyjuk, nem akarok itt mindenkit felidegesíteni: Wolt-os kajadílerként, hogyan kell befizetni az adót? Mit kell beküldeni a könyvelőirodába, milyen számla az és hol van? Milyen gyakran kell beküldeni? Internetes munkáknál mit kell beküldeni könyvelőirodába?

Egyébként ezekre a kérdésekre már régebben mindenki válaszolt és mindenki próbálta megértetni velem, de nem sikerült. Most se lenne máshogy. Egyébként jobb lenne, hogyha a 18. születésnapomon amikor elszököm (18 év alatt egyedül sehová nem mehetek el) bemehetnék egy könyvelőirodába, hogy ott megmutassák és elmagyarázzák nekem, ezért lenne jobb ha ugyanabban a kerületben lenne mint ahol az albérletem lesz. Ha nem mutatja meg nekem valaki és nem magyarázzák el nekem 2-3 órán keresztül megmutatva a dolgokat akkor soha nem fogom megérteni. Nem akarok életképtelen lenni a fogyatékosságom miatt, vannak életcéljaim. Azt se tudom, hogy a 18. születésnapom után amikor beköltözöm a kaució nélküli albérletbe honnan szedek a munkámhoz ingyen biciglit. Szerencsére van egy akkumulátoros kicsi Vodafone-os wifi router de az hamar lemerülne kajadílerkedés közben. Elő fogok fizetni mobilnetre meg SIM kártyára (az sem lehet nekem 18 alatt, szüleim nem engedik) de ahhoz kell lakcímkártya, és az is mikkora lesz meg... És lehet a sz*mét szüleim lemondanák a wifi előfizetést amint észreveszik, hogy elvittem a routert. Nem is nagyon engedik, hogy önálló életem legyen, mindenképpen ott akarnak tartani mert tanulási nehézségem van és féltenek. Annyira súlyos a tanulási nehézségem, hogy már középiskolába se járhatok. Először egyéni tanrendben bejártam néha (mindig is egyéni tanrendes voltam, a szüleim féletenek nagyon) a tananyagagot mindig küldte a tanár emailben, utána meg azt mondta a tanár nekem a suliban, hogy én már annyira okos vagyok, hogy mindent tudok, nekem többé nem kell oda bejárnom. Ez lefordítva azt jelenti, hogy annyira fogyatékos vagyok, hogy nem lehet tanítani engem, nem fogom fel a dolgokat. Ezt persze akkor még nem értettem, csak később vettem észre, hogy a tanár már nem is küld tananyagot, nem vagyok középiskolás. De szerencsére találtam egy online pár hónap alatt elvégezhető középiskolát felnőttek részére akik nem tudták elvégezni a gimit, valódi, érvényes bizonyítványt adnak amit elvileg mindenhol elfogadnak. Amerikai de amúgyis ki fogok költözni az USA-ba és csak a zöldkártyához meg majd kint a munkához kell a bizonyítvány. Mindegy, túl sokat írtam, a lényeg, hogy próbáljátok elmagyarázni de ha nem fogom fel akkor hagyjuk.

dec. 31. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Te vagy, aki pènzért akart ölelgetni másokat?
dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aha. Ne ítélkezz légyszi! Máshoz nem értek, nincs végzettségem. Nem tudod milyen az életem.
jan. 1. 01:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem túlzottan nem is érdekel. Nem is ítélkezek. Csináld ahogy akarod. De azt tudd, hogy a terveid ebben a formában nem fognak menni.
jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"De azt tudd, hogy a terveid ebben a formában nem fognak menni."

Miért? Mit jelent az, hogy ebben a formában? Milyen formában?

jan. 1. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy nulla pénzzel elmész egy albiba, fenntartod magad meg stb. Ezt így a nulláról nem fogod tudni megcsinálni futárkodásból. Plusz nem is biztos, hogy alkalmas vagy rá.
jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Hogy nulla pénzzel elmész egy albiba, fenntartod magad meg stb."

Mindenki ezt csinálja, ez a normális felnőtt élet. Örökre gyerek akarsz maradni? És 30 évesen amikor a szüleid meghalnak akkor hova mész nulla pénzel? Vagy kockáztatsz és elszöksz vagy soha nem lesz normális életed. A felnőtt élet ilyen. Fenn kell tartanod magad és fizetned kell az albérletet, erről szól a felnőttéválás. Vagy úgy gondolod, hogy nekem tanulási nehézséggel nem menne a normális önálló felnőtt élet? Önálló tudok lenni, el tudnám magam tartani csak nehéz a felfogásom de ha hosszan magyarázzák akkor megértem és meg tudom oldani, nem vagyok életképtelen.

"Ezt így a nulláról nem fogod tudni megcsinálni futárkodásból."

Kajadílerkedéssel nagyon sok pénzt lehet keresni. 10 óráig biciglizek hétköznaponként és összeszedek havi 500 ezeret.

jan. 1. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, én tudom milyen a felnőtté válás. Te még nem is éltél, amikor nekem felnőtté kellett válnom, mert nem 30éves koromban haltak meg a szüleim.

És azt is hidd el, hogy tudom, hogy mennyit lehet keresni futárkodással, könyvelek nem egy meg nem kettő woltosnak, foodorásnak.

jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De én 10 óráig fogok kajadílerkedni, azzal össze lehet szendi havi 500 ezret, nem? Meg régen teljesen máshogyan volt minden, már minden sokkal egyszerűbb!
jan. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!