Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Vállaltam egy irodai munkát,...

Vállaltam egy irodai munkát, ahol azt mondták keressek ki egy munka szerződést és írjam meg saját mamagnak..Ilyet lehet? Ez tényleg az én feladatom?

Figyelt kérdés

jan. 5. 14:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
mármint a számítógépen egy minta dokumentumot és írjam át saját adattal.
jan. 5. 14:37
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Sőt, nem is kell kikeresned, megírhatod saját kútfőből is. Megírod, hogy otthonról dolgozol, a fizetésed 3 millió forint havonta, szolgálati kocsi korlátlan használattal, és két ingyen alma minden nap.
jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de még a főnök is hülyén nézett rám, amikor meg kérdeztem ez most komoly-e, hogy igen...én meg csak néztem, hogy mi? Ez komoly?...
jan. 5. 14:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Írj be magadnak 0 próbaidőt, céges Ferrarit korlátlan üzemanyaghasználattal, a fizetés bruttó 2 millió euro havonta, plusz cafeteria, plusz részvénycsomag, 500000 euró értékben negyedéves szinten. A végkielégítés minden esetben jár munkáltatói felmondás esetén, amelynek összege 25 millió euro. Munkavégzés nem szükséges, munkahelyi felettes nincs.

Dátum, aláírás.



Ezután majd megírják inkább ők :)

jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Na ezt fogom nekik mondani szó szerint. :D

Őrület mik vannak.

A kolléganő rám fogja, hogy azért nincs szerződésem, mert nem írtam meg magamnak.

jan. 5. 14:42
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem amúgy, valami hr-es féle vagy? Te írod az új belépők szerződését? És már dolgozol? Akkor miért akkora gond, hogy be kell írnod a saját adataidat egy sablon szerződésbe?
jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Elmondták hogy mit tegyél: "keressek ki egy munka szerződést és írjam meg saját mamagnak"


Ne haragudj de te speciális munkakörben dolgozol, ahol értelmi fogyatékosokat vagy csökkentett szellemi képességűeket alkalmaznak, hogy nehezedre esik egy sablont aktualizálni?


Én amikor kutatási projekteken veszek részt egyéni vállalkozóként rendre én írom meg a szerződést és a benne szereplő feltételeket és vállalásaimat.

jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sima mezei asszisztensként lettem felvéve.

Nem gondolnám, hogy ez az én feladatom kellene, hogy legyen, de lehet tényleg fogyatékos vagyok, csak papírt még erről nem kaptam, mert ezt sem állítom ki magamnak.

jan. 5. 15:55
 9/18 krwkco ***** válasza:

"...azt mondták keressek ki egy munkaszerződést és írjam meg saját magamnak..Ilyet lehet? Ez tényleg az én feladatom?"

Lehet. És nem a Te feladatod.

De el kell döntened, hogy munkát akarsz adni a leendő főnöködnek (amit láthatóan utál) vagy a gondjait csökkenteni.

Ki tudsz keresni egy munkaszerződést és kitölteni? Olyan adatokkal, amiben megállapodtatok? (És ne Ferrarival, meg egyébb hülyeségekkel, mert azt a másik fél nem fogja aláírni.)

Ha menni fog, akkor hajrá!!!

Ha nem fog menni vagy ragaszkodsz hozzá, hogy nem csinálod, az nem jó indulás. :-(

jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy ne lennék képes rá, hanem, hogy eltelt másfél hónap, de most kérik számon rajtam, hogy miért nincs szerződésem, elmondtam, hogy én türelmesen vártam, hogy legyen, (tudom hülye vagyok csak a papír hiányzik erről is) de nem kaptam, erre a kolléganő azt mondta a főnöknek, hogy ő szólt nekem, írjam meg magamnak, de nem szólt , mert biztos meglepődtem volna.

A másik, hogy nekik se hiányzott a szerződés? Mármint a munkáltató részéről is alá irhatom, nem gond, mást is alá kell, de egyik sem kérdezte, hogy hol van a szerződés. Tudom ez több sebből vérzik, de basszus, én nekem kéne tudnom, hogy a szerződést magamnak meg írhatom-e?

jan. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!