Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magyar adózás szerint számlát...

Magyar adózás szerint számlát hogy kell jelenteni Nav-nak?

Figyelt kérdés
Egy példa: van egy kimenő számla kibocsátás ideje 2023 december 10.,de a teljesítés ideje 2024 január 10. Ez azt jelenti nekem feb 20-ig a kimenő számlát már a januári bevallásba kell tenni? Köszönöm előre is a segítseget!

jan. 11. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmetlen. Mire vonatkozik? Milyen bevallás? online adatszolgáltatás, áfa, tao, kiva, vszja vagy melyik bevallás a kérdés?
jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Áfa de aki érti kérdését annak leesik..
jan. 11. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is sejtettem, de nem pontos a kérdés akkor sem. Nem a válaszolóknak kell nekiesni, hanem egyértelműsiteni a kérdést! a válaszom: Attól függ. Egyéni vállalkozó vagy cég? Pénzforgalmi áfás vagy normál áfa alany? Ahány verzió sokszor annyiféle válasz. Szóval nekem csak ahogy látod, csak áfa ügyben is mennyi kérdésem lett hirtelen....

jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!