Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit kell tenni ilyenkor? Ha...

Mit kell tenni ilyenkor? Ha bemegyek a navhoz megcsinálják? Hogy tudom igényelni?

Figyelt kérdés

Nincs ügyfélkapum, de betegség miatt jogosult vagyok személyi kedvezményre.

Küldjek smst hogy megcsinálják? Utána menjek be hogy módosítsák?

Tavaly így volt mert az sms el lett küldve. Után a tudtam meg hogy van ilyen lehetőség


febr. 3. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

"Küldjek smst hogy megcsinálják?"


Amúgy is elkészíti a NAV a magánszemélyek adóbevallási tervezetét, ha nem küldesz semmit.

SMS által azt lehet kérni, hogy küldjék ki részedre papír alapon a lakcímedre az elkészült tervezetet. Tehát nem azt, hogy készítsék el, mert azt amúgy is elkészítik.


Nem fogja senki módosítani helyetted, ilyen kötelezettsége a NAV-nak sincs. Maximum kifogsz egy jófej ügyintézőt náluk, aki segít abban, hogy érvényesíteni tudd a neked járó személyi kedvezményt, ha egyébként a családodban, ismerősi körödben senki nem tud segíteni benne.

febr. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!