Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az e beszámoló.hu-n mi a...

Az e beszámoló.hu-n mi a .....ért nem lehet beszámolót letölteni?

Figyelt kérdés

Kerestem rá név szerint, adószám szerint, cégjegyzékszám szerint

Idióta robotos képeket ad be

66X rákattintottam, hogy nem vagyok robot, a kép ellenőrzést megcsináltam és semmi beszámolót nem mutat, amire szükségem lenne, ezzel cseszem az időt már v 3/4 órája....


febr. 9. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért, nekem simán működik, napi szinten töltök onnan beszámolókat. Ma is simán sikerült.
febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet nálam nem jó valami beállítás?

De nem is ír ki semmit, hogy mi baja

Csak beírom mikor mire keresek rá


Kitörli és abszolút nem csinál semmit, nem keres semmit de ki sem ír semmit, hogy mi a baja


Több nevet, számot beírtam és semmi

febr. 9. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Beikszelted a felhasználási feltételek elfogadását? A cégnevet kft nélkül írtad be? Amúgy nálam is működik. Nem tudom mi lehet a baj?
febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először én is Kft végződéssel írtam a cégnevet, akkor semmit sem csinált. De miután levettem a Kft-t a végéről, rögtön kidobta a cég beszámolóját.
febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kft nélkül írtam

És most este sikerült délután nem

Pedig ugyanúgy csináltam mindent és már korábban is használtam az oldalt

febr. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!