Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha a NAV-nál felnyomok valakit...

Ha a NAV-nál felnyomok valakit, utána kapok levélben vagy valahol értesítést róla?

Figyelt kérdés
Megalapozott és tudom, miről beszélek. Viszont a mocskok még a címedet és adószámodat is elkérik a bejelentéshez. Nekem levélben aztán ne küldözzeneke semmit. Másrészt eddig egyszer csináltam ilyet a Népegnél, de ott nem kellett mindent megadni, bizonyítékok, hirdetések is voltak és elhitték a lúzerek, hogy "csak szórakozásból csináltuk a hirdetéseket, nem igaz". Olyat nem kérek, hogy "spicli vagy, vállald a nevedet" stb. Okom van bejelenteni és mindent leellenőriztem hivatalos adatbázisokból.
febr. 23. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem levelezgetnek veled.
febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem is. Népeg emailben küldött egy választ.
febr. 23. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

"Viszont a mocskok"


Mocskoknak tartod őket, de azért a segítségük kellene? Szép, mondhatom...


Az is szép, hogy névtelenül nem tudsz bejelentést tenni. Én ezt támogatom is. Ugyanis, ha kizárólag a rosszindulat vezérel, és nincs valóságalapja a bejelentésednek, igenis vonjanak érte felelősségre! Ezért nincs névtelen bejelentés már évek óta!


Mivel a NAV adótitkot nem sérthet, ezért nem fogsz a vizsgálat eredményéről semmiféle értesítést kapni. Közöd nincs hozzá ugyanis!

febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Népegészségügy sem ad ki titkot, de kapsz egy választ, ellenőrzést tartottak, további lépéseket tesznek stb.


"Én ezt támogatom is. Ugyanis, ha kizárólag a rosszindulat vezérel, és nincs valóságalapja a bejelentésednek, igenis vonjanak érte felelősségre! "


Mi az, hogy nincs valóságalapja? De ugen van, alátámasztva hirdetésekkel stb. Nem vezérel rosszindulat sem... Miért kellene felelősségre vonni?


Netalántán személyes sértettségedett éled ki itt? Amúgy én csak annyit kérdeztem, hogy fognak-e utána keresni, levelet kapok-e vagy valami értesítést a bejelentésről. Ennyi. Ebben mi a rosszhiszeműség?

febr. 23. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Dögöljön meg a szomszéd tehene, de azért ne tudja, hogy te mérgezted meg, igaz?
febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanis, ha kizárólag a rosszindulat vezérel, "

Ezt írtam. Láthatóan te sértődtél meg, pedig csak értelmezned kellett volna a válaszom. Ha nem inged, ne vedd magadra!

febr. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor sem adják ki neki, ki volt, haha
febr. 24. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!