Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Február utolsó hetében beadtam...

Február utolsó hetében beadtam adóbevallásom. a könyvelm azt mondta, h kb március 1- körül lesz kifizetés. Még nem jött, pedig nagyon kellene. Mi lehet a baj? Normális az ilyen hosszas várakozás? Kit kell keresni ezügyben?

Figyelt kérdés
márc. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Rosszul mondta a könyvelőd. Az adóbevallás beadásától 30 nap a kiutalás, de leghamarabb március 01. Vagyis ha január 15-én adód be, akkor is csak március elsején kapod meg. Ha február végén adtad be, akkor március vége felé fogod megkapni, ha minden ok a bevallással.
márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. elvileg minden rendben vele, de meglátjuk! köszönöm a választ!
márc. 13. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapból a bevallás beadásától számított 30 napon belül bármikor érkezhet a kiutalt összeg.


A kiutalás legkorábban március 01-jétől indul. Tehát hiába adnád be január 03-án a bevallást, március 01-je előtt nem indít a NAV kiutalást.

márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivételesen nekem most nem is 30 napra jött, hanem pár nappal hamarabb. De ez az utolsó, mert már nincs ki után pénzt visszaigényelni. Innentől dolgozzon a NAV.
márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!