Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tavaly márciusban vettem egy...

Tavaly márciusban vettem egy házat /hitelre/. Úgy tudom adóbevalláskor a ház árából /eddig befizetett összegből/ valamennyit vissza lehet igényelni. Jól tudom?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor a könyvelőhöz milyen papírokat kell vinnem hogy meg bírja csinálni mert az életbiztosításomról már kaptam papírt ami az adóbevalláshoz kell.A lakáshitelre is fogok kapni papírt?Vagy ennek hogy kell utána járni?
2009. jan. 27. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy megszűnt, illetve csak a 2007 előtt felvett hitelekre vonatkozik már. A könyvelő is tud erre szerintem érdemi választ adni.
2009. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2006. dec 31. elött megkezdett hitltörlesztésekre vonatkozott csak.
2009. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és a közjegyzői díjról a számla meg ilyenek?Abból sem lehet visszaigényelni?Mert tavaly a közjegyző mondta hogy minden ház vásárlással kapcsolatos számlát tegyek el mert adóbevalláskor majd kell.Erről mit tudtok?
2009. jan. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!