Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Súlyos fogyatékosság miatti...

Súlyos fogyatékosság miatti adókedvezményt hogy igényelhetem vissza, illetve az orvosnak hogyan kell tájékoztatnia az APEH-et?

Figyelt kérdés

2010. februárjától II-es cukorbeteg vagyok, melyet a háziorvosom beállított gyógyerezéssel. Most tudtam meg, hogy esetleg adóvisszatérítést is kaphatok. Az orvosom ki is töltött egy píprt, melyen az adataim szerepelnek és az alábbiak: anamnézis: hypertúőónia, Status: Dg-ben foglaltaknak megfelelő. Kórisme: Diabetes melltitus, állapota 2010 febr-tól végleges. Kérdésem az, hogy ezek alapján kérhetem-e az adókedvezméynt, ez melyik évre vonatkozó orvosi igazolás, ha az idén január 26.-án adta ki.

Az az igazság az orvosom még nem töltött iylen ki, és arról sincs fogalma, hogy az APEH-ot tájékoztatnia kell.

Azt is szeretném tudni, hogy neki milyen nyomtatványon kell a fentieket közölni az adóhatósággal?


2011. jan. 26. 14:01
 1/1 anonim válasza:
Ezt az oldalt javaslom megtekintésre ( [link] illetve további kérdés esetén az oldal jobb felső sarkában található elérhetőségeket.
2011. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!