Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Harmadik gyermekre GYED vagy...

Harmadik gyermekre GYED vagy TGYÁS?

Figyelt kérdés
Jelenleg GYEDen vagyok a második gyerekemmel aki 20hónapos, március 31.-én született a kislányom, holnapra ki kell töltenem a cégnek a papírokat de nem tudom hogy járnék jobban? Második gyerekemmel azért nem mentem TGYÁSra hanem GYEDről GYEDre mert ha TGYÁSra mentem volna akkor a GYEDem érzékelhetően kevesebb lett volna. Most viszont már nincs ott az a nagyon aranyos segítőkész Hrs aki ezeket ki számolta nekem, én pedig nem tudom hogy kell kiszámolni. A jelenlegi bruttó gyedem 109200 forint a két gyermek után, melyből kézhez kapok 76091forintot plusz a családi. Hogy tudnám kiszámolni mennyi lenne a GYEDem a harmadik gyermekkel ha nem megyek TGYÁSRA? Mennyi lenne a TGYÁS ha azt választanám és utána a GYED? (2007ben jöttem el az első gyermekkel TGYÁSRA, majd GYED, majd másodikkal egyből GYED)Köszönöm
2011. ápr. 5. 15:43
 1/1 vaszily katalin válasza:
ANYIT TUDOK HOGY HA A LEGFIATALAB BETÖLTI A NYOLC ÉLET ÉVET ADIG MARATHADSZ VELLE.ANYASÁGIVAL.
2011. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!