Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan számolták ezt ki?

Hogyan számolták ezt ki?

Figyelt kérdés
Havonta 94000Ft az összjövedelmem, és 12100Ft adójóváírást vontak le minden hónapban. Múlt évben 6 hónapot dolgoztam, és most, mégis úgy jött ki, hogy még nekem kell 37000Ft-ot fizetni. Most akkor hogy van ez?
2012. jan. 29. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az adójóváírást nem tőled vonták le, hanem annyival kevesebb adóelőleg vontak tőled.

Az, hogy most kell-e fizetned és ha igen mennyit, attól függ:

- mennyi volt az összes jövedelmed 2011ben (nemcsak a munkabér, hanem más adóköteles jövedelem is)

- hány hónapig voltál jogosult az adójóváírásra (nem feltétlen 6, lehet több is)

- mennyit adóelőleget vontak le tőled összesen

2012. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A számaid alapján nem jöhet úgy ki. Valami nem stimmel! De ahhoz, hogy jót tudjunk mondani, tudni kell mindazt, amit az előttem szóló leírt.
2012. jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, úgy néz ki szerencsére, hogy a program számolt rosszul valamit!De azért köszi a válaszokat :)
2012. jan. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!