Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit csináljak, ha az adóvissza...

Mit csináljak, ha az adóvisszatérítésem elutalta az APEH is, és az államkincstár is? Melyiknek fizessem vissza?

Figyelt kérdés
Gyeden vagyok, decemberben megszűnt a munkaviszonyom. Ennek ellenére a munkahelyemen azt mondták, megcsinálják az adóbevallásom. De utána kiküldtek egy levelet meg egy nyomtatványt, hogy önadózó vagyok, és csináljam meg magamnak. Meg is csináltam, de közben a volt munkahelyem is megcsinálta, és két helyről lett beadva. Amikor ezt már gyanítottam, felhívtam az APEH-ot, hogy mi van ilyenkor, ott azt mondták, hogy ne foglalkozzak vele, úgy is csak azt nézik, ami először bejön, utána figyelmen kívül hagyják, ha máshonnan is jön. Erre az utalták mind a két helyről. Tiszta agybaj. Most melyiknek fizessem vissza?
2009. jún. 10. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel újra az APEH-ot, és majd megmondják. :(
2009. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan hívom őket, de nem veszik fel :(
2009. jún. 10. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg nekik, pl. küldj egy számot a kívánság műsorban! :)
2009. jún. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
34%
Az állam kincstár nem küldhette, teljesen más a feladatuk. Semmi köze az Apehoz.
2009. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!