Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egy iskolatitkárnak mennyi a...

Egy iskolatitkárnak mennyi a fizetése?

Figyelt kérdés
30 éves közalkalmazotti munkaviszony után iskolatitkárként 108 a bruttóm. Jó ez így? Röhej nem?
2012. okt. 1. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Közalkalmazotti bértábla szerint kapsz fizetést.
2012. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Közalkalmazotti bértábla? És aki 84-ben született, egy percig sem dolgozott köza.-ként, felveszik 160 eFt-al, mert mérlegképese van. Akkor őt milyen bértábla szerint vették fel?
2012. okt. 2. 16:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Közalkalmazotti bértábla szerint szintén.

Viszont mivel a munkakör betöltésének nem feltétele a felsőfokú szakképzés, egyéb okj-s képzés megléte, így arra csak a középfokú végzettségért járó illetményt tudja elutalni a fenntartó.


[link]

2012. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezer bocsánat, de aki ma közalkalmazottként dolgozik, annak legyen otthon egy olyan párja, aki el tudja tartani az egész családot! Ez szerintem luxus! Válts valami értelmesebbre!

Én a háromszorosát keresem meg nettóban, pénzügyesként, 25 éves munkaviszonnyal, igaz KFT-s alkalmazottként.


43/F

2012. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Neuhauser László ***** válasza:

Én meg 2évesen keresek havi BRUTTÓ 71.800 - at (Start közmunka program) , ami azért érdekes, mert ha akérhol rákeresek, hogy "minimálbér" , 78.000 FT bruttó


Akkor hogy is van ez???

2012. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Neuhauser László ***** válasza:
Bocsánat, 22 évesen (elírtam az előbb)
2012. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert ez közmunka.

[link]


2 napi bérrel kevesebbet kapsz, ahogyan én látom.

2012. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Neuhauser László ***** válasza:

Igen, közmunka


De a közmunka is munka, nem?

Akkor a MINIMÁLbér, nem is minimálbér, mert lehet alatta keresni

A

M I N I M Á L B É R - nek benne van a nevében,hogy minimál, tehát annál lejjebb nem kaphat SENKI, ha közmunkás, ha mást csinál,nem?


Ezek szerint a 78.000 FT - os minimálbér kamu, vagy a START program sérti a minimálbér törvényét....

2012. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Neuhauser László ***** válasza:

MEllesleg nem 2 napi bérrel kapok kevesebbet:


Akinek 78.000 a Bruttó, az kézhez kap kb 60ezret

Én 47.000 ft-ot kapok ELVILEG, de egyszer se érte el a 45-öt

2012. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Tanárként sem kapok többet és örülj, hogy állásod van, mert én még állást sem kapok 2 diplomával és mérlegképes könyvelői végzettségem is van.... Lehet ennél még rosszabb is!!!
2012. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!