Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Olyan telefonszám kéne nekem...

Olyan telefonszám kéne nekem a Tb-nél ahol ügyintézővel és nem géppel tudok beszélni?!

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész a NAV-hoz és beszélsz az ügyintézővel. Máshogy nem fog menni..
2012. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A NAV ingyenes hívószáma: 06/40/42-42-42

Munkaidőben hívható. Majd gépi hang kérdezi, hogy mi a településed irányítószáma, mert az ahhoz legközelebbi NAV-ot fogják kapcsolni. Ill. kérdezi még, hogy milyen témában, de a legvégén egy valóságos emberi lény kérdezi meg, miben segíthet.

2012. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz a TB-hez telefonszámokat:


[link]

2012. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Modjuk az bennem is felmerült, hogy most valóban a TB-t akarja-e hívni, vagy a NAV-ot.

Mivel adózás, könyvelés kategóriában szerepel a kérdés, és nem egyéb-ben, ezért gondoltam, hogy inkább bevallás, ill. fizetendő összeg tekintetében van esetleg kérdés.

Erre pedig a NAV ingyenesen hívható száma a jó.


Reméljük, a kérdező majd megoldja számunkra ezt a rejtélyt, ha visszajelez, hogy hol, melyik számon sikerült elintéznie a problémáját.

2012. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!