Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha nincsenek meg 5 évre...

Ha nincsenek meg 5 évre visszamenőleg az adóbevallásaim, de szükségem van rájuk, akkor kérhetem a NAV-tól a másolatokat?

Figyelt kérdés
Esetleg számíthatok pénzbírságra?

2013. jún. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nem hiszem hogy bírságolnának miatta. Előfordul olyan, hogy minden megsemmisült, ellopták a táskádat, stb...


A kérdés az, hogy van-e díja.

2013. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha díja van az nem gond, csak bírságot nem szeretnék érte. Mert gondolom az a húzósabb. Sajnos semmilyen dokumentumot nem találok, se bérpapírok, se semmi.Tavaly költöztem, arra tudok gondolni, hogy elkeveredett ez is, mert tudom, hogy két dobozom nem lett meg. Hát akkor ez volt az egyik. :(
2013. jún. 7. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
HA a NAV keri ne felj nekem sem volt meg, es most hivtak be atvilagitasra. Elosszor is kertem toluk 1honap turelmi idott hogy hatha elokerul de nem talaltam meg :((! Ezutan bementem a megbeszelt idopotnra es ott kozoltem, hogy nincsenek meg a pairok mert koltozes volt meg minden. Erre kozolte a holgy, hogy semmi gond naluk ugyis megvan. Nem csinaltak belolle semmit ugyhogy emiatt ne aggodj!
2013. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy telefont eressz meg hétfő reggel a NAV-hoz, megmondják.
2013. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen felhívom a NAV-ot, már ma is eszembe volt, de mire odaértem, elmúlt két óra és ma csak 13:30-ig volt telefonos ügyfélszolgálat.
2013. jún. 7. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg másnak is lesz ilyen gondja, leírom: visszamenőleg 5 évre kikértem a NAV-tól, személyesen a másolatokat, és szerencsére nem került semmibe.

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2013. jún. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!