Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » "Az EB tavaly február 21-én...

"Az EB tavaly február 21-én határozott úgy, hogy a luxembourgi bíróság elé idézi Magyarországot a házi pálinkafőzés jövedékiadó-mentessége miatt. " Biztos jó nekünk az E. U? Ki olvasta ezt?

Figyelt kérdés

Sok - sok éve hagyományos " dolgaink vannak " beleszól az E.U. Azt hiszem jó lesz oda figyelni a dolgokra. ( Simon stb üggyel tömnek, és közbe szintén fontos sokakat érintő téma iránt érdeklődöről meg nem hallunk / olvasunk )

[link]



#pálinka #jövedéki adó #házi pálinka főzés
2014. febr. 20. 11:24
 1/2 anonim válasza:
100%

most ez az újabb.

[link]

de volt már libatömés is .

tuti unatkoznak .

2014. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Ettől féltem.. Mik azok a hírek amik legalább ilyen fontosak, és még se jutunk hozzá...

Akácfa tarvágást olvastam :( Sírok.. Semmi se maradhat meg ami több 100 éve ismerünk..

Peticíó van erről : Hungarikummá nyílvánitassuk.. ( nem tom pontosan a kiírás címét )

Pálinkát nem szeretem, de van gyümölcs, és nem szabad veszni hagyni.. Annyi lekvárt nem tudok főzni.. Pedig nem is sok az a fa.. Tahát a pálinka főzés így érint.

Az akác meg szeretem a mézet, és a virágzás alatt terjengő illatot. Nekem az ÉLET ha ilyen szagokat érezhetek...

Remélem nem jön össze az uniónak ez a fakivágás..

Vegyük a ki tugja miből készülő mézet.. Nem is!! Vegyük a kemikália / gyógyszereket.. Brrrr....

Mindkét ügyön kicsit a szeme rajta lesz..

( ki fogsz / fogtok nevetni.. papírkopórsó témában kerestem cikket. szabadalmaztattak egy ilyen terméket. és ahogy olvastam, bedobta ezt a cikket, Olvastam már?? na így akadtam rá )

2014. febr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!