Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért dobja vissza az adóhivat...

Miért dobja vissza az adóhivatal a bevallást arra hivatkozva, "adatok hiányában" Hogyan tudom lekérdezni be voltam-e jelentve, nem-e azért?

Figyelt kérdés

Munkahelyen több embernek visszadobta az adóhivatal az adóbevallást, hogy nem tudja megcsinálni adatok hiányában.


Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom leellenőrizni, hogy be voltam-e jelentve, minden rendbe volt-e?


Ügyfélkapun egézségpénztári részt lekérdeztem ott úgy van minden ahogy lennie kell. Bár bevallott összegeket én nem látok ezen csak, hogy mitől,, meddig illetve milyen cégnél...


Vagy miért dobhatta vissza az adóhivatal az adóbevallásokat "adatok hiányában" ?


Magánszeméllyekről van szó.


2014. ápr. 22. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapun az EBEV szolgáltatásokban a járulékadat-kivonatban le tudod kérdezni, hogy melyik hónapban ki milyen összegekkel jelentett be.
2014. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!