Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ebayről szeretnék rendelni,...

Ebayről szeretnék rendelni, de gyanúsan olcsó: www.ebay.com/itm/New-Printed-Hybrid-Pattern-Hard-Vogue-Back- Case-Cover-Skin-For-iPhone-5-5S-6-/271583555768? pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3f3ba430b8#shpCntId szerintetek kell valamit még fizetnem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden le van írva el is olvastam. Hallottam már átverésekről, ezek után kell valami adót ,vámot fizetnem vagy ha megnyerem tényleg csak 14 Ft kb?

2014. aug. 22. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
a linket tennéd be helyesen.
2014. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
http://-t nem engedte csak azt vettem ki
2014. aug. 22. 20:31
 3/10 A kérdező kommentje:
2014. aug. 22. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Amint ott olvashatod is ez licites... a végén szokott felmenni az ár.
2014. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-2 ezerre fog felmenni valszeg. de lehet, hogy mázlid lesz. licitálj rá a maximum árral amit megadsz érte, azt max nem nyered meg.
2014. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha megnyerem akkor semmi pluszt nem kell fizetnem? vám vagy akármi?
2014. aug. 22. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Shipping: FREE => ingyen hozzák.

Olyan magasra nem fog felmenni az éra, hogy megvámolják.


Még 5 óra van zárásig, valószínűleg a végén fogják megnyomni.

1. most licitálsz és automatikusnak megadod a maxot amit szánnál rá, ha más is utazna rá de nem szán rá csak kevesebbet, nem fog túllicitálni

2. vársz még mondjuk 4 és 3/4 órát és megnézed hol tart, a végén nyomsz rá és reméled más nem figyeli éppen - és nem akar túllicitálni. Ha igen, akkor tovább licitálsz - amíg szeretnél.

2014. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fog felmenni,az iphone tokok tömeggyártmányok,250-400ft között nagyon könnyű kifogni egyet,de érdemes a licit elején amikor még 200ft alatt van tenni 1 kis licitet,hogy te legyél a nyertes akkor,és a max licitet beállítani,kb 500-550 közé.
2014. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak sok olyat hallottam,hogy megvámolják és ugye ilyen tokokból pl ugyan olyat feltesznek napi 100at kb és nem tudnak mindre licitálni szóval van,hogy ilyen 14 Ft-ért megnyerhetném az akkor hogy van? Kihúzzák és 15Ftért megveszem?
2014. aug. 27. 20:39
 10/10 anonim ***** válasza:

22 euró érték felett van vámkezelés (27% áfa).

14FT-ért te nem nagyon fogsz elvinni tokot.

100-150 a legkisebb ár amiért te eltudod vinni.

Ebay-en több felhasználó mint ezen pici ország lakosságának száma és akik iphone tokot szeretnének maguknak vagy eladás céljából az kb. annyit kitesz mint egy kis/nagy(magyar)város lakosságának száma.


Általában úgy licitálnak ,hogy : megkeresik ami most indult aukció arra dobnak egy-egy forintos licitet + egy auto licitet ami annyit tesz ki,hogy ha rálicitálnak az 1 forintos ajánlatra akkor az auto licit addig licitál a másik féllel amíg a megadott auto licit a plafonig elnem ér (ergo ha 200ft-ot írsz a max licitedbe 200ft-ig harcol a dologért)

vagy megkeresik az éppen befejeződő aukciót rádobnak egy olyan árat,hogy pont ők vigyék akkor,feltolnak rá egy nagyobb auto licitet (egy 300ft-os toknál 500ft-ot rátolnak és 350ft körül kiszáll a másik,mert úgy látja,hogy mindenképp viszi a másik).


Adok 1 linket,ahol tökéletesen be vannak állítva a szűrők:ingyen posta,aukció,új,záródó aukciók,ár tól-ig.


Illetve neked annyit még be kell állítani a "compatible model"-nél,hogy iphone mennyi legyen (iphone 4S-re katt,ha iphone 4S-re vennéd)


[link]

2014. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!