Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Külföldi jövedelem (paypal)...

Külföldi jövedelem (paypal) hogyan vegyem le, hogy ne egyen feltűnő?

Figyelt kérdés

Különböző otthon végezhető - internetes munkákat vállalok, amit paypalra fizetnek ki.

Eddig ilyen 20-30 ezret utaltam ki havonta a bankszámlámra.

Azt szeretném kérdezni szerintetek mennyi az a havi/heti összeg ami még nem feltűnő a banknak/navnak ?

Utaljak ki továbbra is ennyit, vagy inkább egyszerre (havonta) egy nagyobbat mondjuk 80-90e tételt ?

Havi keresetem kb. 50-70 ezer között van viszont egy nagyobb összeg felgyűlt amit szeretnék levenni.


2014. okt. 3. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ekkora összegnél még nem fog felfigyelni a nav.

Ha biztosra akarsz menni, akkor vannak magyar webshopok is ahol lehet paypallel fizetni. Ismerősöd venni akar valamit, de kifizeted paypallel ő odaadja kp-ban.

De ekkora összegeknél mondhatod azt is hogy használt tárgyak eladásából van, az évi 600ezerig adómentes.

2014. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!