Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ez mi? Nem tudom, mit kéne...

Ez mi? Nem tudom, mit kéne vele kezdenem, üzenet a NAV-tól.

Figyelt kérdés

Iktatószám: Tárgy: értesítés, tájékoztatás(NAVB/191/2015)


Ügyszám: 2245631456



Tisztelt Cím!


Hivatkozva a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatalához elektronikus úton benyújtott beadványára, tájékoztatom, hogy beadványát megküldtem az ügyben intézkedés kezdeményezésére jogosultsággal rendelkező Központi Hivatal Ellenőrzési Főosztálya részére.


Kérem tájékoztatásom szíves elfogadását.


Budapest, 2015. március



Üdvözlettel:



NAV KH

Panasziroda


Mit kéne ezzel kezdenem? Eladtam egy terméket eBayen, z usába, nem kaptam pénzt a számlámra csak paypalra, akkor minek írnak? Adózni kell a paypalos pénzem után? Ha meg igen hogyan?! Nincs semmilyen link, opció, csak ez a levél. Köszönöm a választ!



2015. márc. 24. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján te adtál be valamilyen beadványt.
2015. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem adtam be, soha.
2015. márc. 24. 15:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen beadványt adhattam volna be? Interneten keresztül?
2015. márc. 24. 15:48
 4/9 Trafó1 ***** válasza:
A panasziroda reagált a beadványodra, most mit panaszkodsz, legalább foglalkoznak veled.:-DDD
2015. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem adtam be semmit XD
2015. márc. 24. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig biztos hogt beadtál valamit, külønben nem kaptad volna ezt az értesítést.
2015. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak egy emailt küldtem nekik erről a címről, de azt is 3 hete, azt írták 1 munkanapon belül válaszolnak, nem tették. De ez nem beadvány, az üzenetben egy kérdés volt, ha ez az üzenet a miatt jött, akkor fölösleges, mert 1 a kérdést nem válaszolták meg 2 nem tudnak fogalmazni, mert ez nem egy beadvány. Bár lehet, hogy csak én vagyok a birka.
2015. márc. 24. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvasom ki belőle, hogy az emailt küldted rossz helyre = rossz számra, és itt arról tájékoztatnak, hogy az általad elküldött emailt továbbították az illetékes részlegükhöz, osztályukhoz.... majd az illetékesektől fogsz az eredeti emailre érdemi választ kapni.


..."beadványát megküldtem az ügyben intézkedés kezdeményezésére jogosultsággal rendelkező..."

2015. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, majd meglátjuk!
2015. márc. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!