Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol találom azt a "programot",...

Hol találom azt a "programot", amivel el tudom készíteni az adóbevallást?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam már, hogy létezik egy olyan "program", amivel az interneten is el lehet készíteni az adóbevallást. Hol találom ezt?
2010. márc. 20. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

www.apeh.hu

balra= letöltésekre kattintva->nyomtatványkitöltő programok->AbevJava

Aztán feljebb: Egyszerű keresés, lenyitod, majd megkeresed a 0953-as nyomtatványt.

2010. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2010. márc. 20. 18:22
 4/13 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, telepítettem mindent, de nem tudom megnyitni a nyomtatványt. Ezek szerint nem jól csináltam valamit, de nem tudom hogy mit :(


Tudsz esetleg segíteni?

2010. márc. 20. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Keretprogamot is?
2010. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Annyi mindent telepítettem, hogy már nem tudtam követni. Tényleg megtennék mindent hogy leírjam mi az amit telepítettem, de sajnos nem tudom...


Megnyitom a programot, Abev 2006 a neve és egy szürke képernyő jelenik meg. Azt írja, hogy a "BEV" könyvtárban nincs nyomtatvány file. :(

2010. márc. 20. 19:16
 7/13 anonim ***** válasza:
A megadott linken alul töltsd le az ÁNYK ABEVJAVA 2.10.0 verziót, utána pedig 0953 Java Webstartot. Megjelenik egy csomó letöltött cucc az asztalon, ebből az abevjava start.bat-ra kattintva tudod megnyitni a kitöltő programot.
2010. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam ahogy leírtad, az indításnál egy fekete ablak egy tized másodpercre bevillan és el is tűnik. Tehát nem indul el, nem történik semmi. Valószínűleg valami beállítási dolog lehet, de nem jövök rá hogy mi
2010. márc. 20. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltasd meg könyvelővel a bevallást. Az gyonsabb lesz, és nem idegeskedsz feleslegesen.
2010. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért próbálkoztam meg magam, mert sokan mondták hogy mennyire egyszerű, szinte gyerekjáték. Hát nekem már az is nehézséget okozott, hogy magát a programot elindítsam :)
2010. márc. 20. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!