Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Múlt évi adóbevallásból...

Múlt évi adóbevallásból véletlenül 2 példányt küldtünk belőle, céges és magányszemélyként, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Küldtek olyan levelet ahol hibaüzenetként van ez feltüntetve hogy céges (amit én választottam a munkahelyen) és magánszemélyként lett beküldve az adóbevallás, magánszemélyként amit édesapám csinált Ő nemtudta hogy cégem megcsinálta helyettem, így kettő lett elküldve.

Ilyenkor lehetne írásba javítani hogy csak a céges kell, illetve ezt hogyan kell, mi a menete ennek? Még a papíron szerepel "TEL jelű nyomtatvány" benyújtsa az mi?

Nagyon nem vagyok képbe hogy hogyan tudnám ezt javítani hogy a NAV is jó legyen, esetleg ha APEH bemegyek ők segítenek rajtam?


2016. ápr. 8. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt személyesen intézném, mert más módon elég nehézkes. Ha a cégnek adtál le nyilatkozatot, miszerint hivatalosan ők készítsék el a bevallásodat, akkor azt veszik alapnak, és konkrétan nem tudnak mit kezdeni az apukád által benyújtottal, kukába mégsem dobhatják. :)


Ezt kéne személyesen lerendezni, hogy melyik akkor most a "valódi".

2016. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
... persze a NAV-hoz kell bemenni a személyes ügyintézés végett...
2016. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jah de kinek van kedve Egerbe lemenni, 90km kéne utaznom. Biztos van lehetőség másik úton is, persze inkább 1 nap ráveszem magam mint hogy a büntetést fizessem! :D

Nah mindegy, amiket irtatok nem lettem okosabb...erre én is rájöttem! xD

2016. ápr. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!