Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi lenne ha indítanánk egy...

Mi lenne ha indítanánk egy akciót, hogy mostantól mindenki kérjen a taxistó ÁFÁ-s számlát?

Figyelt kérdés
Vajon mekkorára dagadna a fejük?

2016. ápr. 29. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Jó 5 let akkora bunkó parasztok menjenek überezni ők is neofazzanak. A legnagyobb adocsalok
2016. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Mindig mosolygok, mikor a taxisok az adófizetés, és a makulátlan üzleti magatartás grál lovagjaiként tüntetik fel magukat...


Persze, arról hallani sem akarnak, hogy értékelni lehessen őket, és kiszórni a bunkót, az erőszakost, a lehúzóst, ezeket sosem tudta/akarta kivetni magából a taxis társadalom, hát majd most a piac megteszi.

2016. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Évekkel korábban, külföldről hazatérve, végig beszélgettük az utakat a reptérről a belvárosig (persze nem az ottani társasággal utazva), majd amikor kértem számlát, mivel a céggel el tudtam számoltatni utiköltségként elkomorodtak...


Azt követőn mindig neten rendeltem meg előre jelezve a számlaigényem.


A másik sztorim,egy fontos transzferhez sietve a Keletitől a Stadinokig volt. 20 eurot kért, mivel kis táv és hétvégi szorzóval ment + látta, hogy csomaggal vagyok, így a forint összeg magasabb lett volna ehhez a szolgáltatáshoz .-) Persze mindent számla nélkül, tilosban megállva, és hozzátéve hogy siessek a kiszállással és kipakolással :-))

2016. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Keletitől a stadionokig 20 Euro? Hát nem aprózta el.... :)
2016. ápr. 29. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem.. :-) De mivel szoros volt a program tartanom kellett az utitervet . Igaz, utána diákkal mentem busszal 130 km-t 1250 Ft-ért a Stadionoktól, közben háromszor kérdezte meg hova is megyek, mert elvisz szívesen vidékre is, fél áron :-)) mondtam neki, azt olcsóbban megúszom.
2016. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!