Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy néz ki egy NAV nullás...

Hogy néz ki egy NAV nullás igazolás cég esetében?

Figyelt kérdés
Kerestem képet róla a neten, de sehol sem találtam.Érdekelne milyen adatokat tüntetnek fel rajta.
2016. júl. 29. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem formanyomtatvány, hanem egy levél.

A cég neve, székhelye, adószáma szerepel a szövegben és szövegesen le van írva, hogy nincs adótartozása, illeték, járuléktartozása. De miért lényeges, hogy hogy néz ki? :S

2016. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok.Most kérte meg a könyvelőm elektronikusan.Egy pályázathoz kell.60 napnál nem régebbi tartozással.21ezer forintos tartozásom amit ma átutaltam a cégem számlájáról, no meg a 3000 illetéket,csak nem tudom, hogy dátumilag szerepel-e majd rajta mikori az elmaradásom,vagy, addigra azt jóváírják.Fogalmam sincs.Csak egy kérdés volt a részemről.
2016. júl. 29. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

A nullás igazolás már nem illetékköteles.

Mivel idén már elég gyorsan felkönyvelik a befizetéseket, valószínűleg meg fogod kapni az igazolást hogy nincs tartozásod.


Ha nem, akkor meg kell várni hogy látszódjon a folyószámlán a befizetés és újra kell kérni egyet, mivel nem kerül pénzbe.

2016. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!