Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » ÁFA-problémák? Ilyenkor mi a...

ÁFA-problémák? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Számlát írtam, elrontottam ott, hogy 18% helyett 27%-al számoltam az árakat... ebből könyvelés szempontjából mekkora balhé lehet? 7300Ft eltérésről van szó, ha mindent átszámolok... Jobb esetben a fizetésemből vonják le. Rosszabb esetben?
2016. nov. 24. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
te pontosan mi vagy, könyvelő egy cégnél? nem tudod lesztornózni a számlát?
2016. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, egy mezei recepciós vagyok, és utólag derült ki, hogy rosszul számoltam.
2016. nov. 24. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Sztornózni kell a számlát és újat kiállítani. Nem történt katasztrófa, nyugi.
2016. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak később vettem észre, hogy elrontottam... az egyiket sztornóztam, állítottam ki újat, pont úgy jött a számla sorszáma... de a másik kettő? Egyet nem vitt el a vendég, a másik ami még el van rontva, már a vendégnél van. Magánembernek lett kiállítva, nem igényel vissza semmit... Ugye itt probléma van, mert a sorszám szerint kell haladni dátum szerint is...
2016. nov. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!