Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ismered a könyvelők.hu-t?

Ismered a könyvelők.hu-t?

Figyelt kérdés

Könyvelő irodában dolgozom és elgondolkodtam, hogy regisztrálok a könyvelők.hu-ra, mert új ügyfeleket ígérnek. De kicsit szkeptikus vagyok, van valakinek tapasztalata, információja?


Előre is köszönöm!



2017. jan. 20. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hirdető cégek engem is megkerestek valamikor. De könyörgöm kb. 150 km-re lakok Pesttől, soha nem fog egy ügyfél arról a környékről velem könyveltetni, hiszen ez sokszor minden napos kapcsolat-tartást igényel. Csak a hirdetési díjat akarják tőled, valódi eredményt nem fog hozni.


Másrészt: sohasem hirdettem!

Legjobb reklám az elégedett ügyfél.

Ha egy új ügyfél jelentkezett nálam, megkérdeztem tőle, hogyan jutott el hozzám. Ha valamelyik régi ügyfelemre hivatkozott, akkor annak a régi ügyfélnek legközelebb 1 havi könyvelési díjat (köszönetként) elengedtem.

De előre ezt sem mondtam nekik, mert az esetben viszont tücsköt-bogarat odahordtak, márpedig nekem is csak a "fizetőképes" és fizetni hajlandó ügyfelekre volt szükségem.

2017. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hozzánk is vagy már meglévő ügyfélen keresztül jönnek, vagy "az utcáról esnek be". De sajnos nem elegen, szeretném bővíteni a partnerek körét, ezért keresek új marketing csatornákat.
2017. jan. 20. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:
ígérnek, ez a jó szó...
2017. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

NAV ügyfélszolgálatnál az ügyfél-váróban, MÜK-nél, OEP-nél, okmányirodáknál a várókban asztalokra leraksz 10-15 db névjegykártyát. Előtte szólj az ügyintézőknek, hogy szeretnél elhelyezni oda pár db-ot. Majd akinek szüksége lesz rá, magához veszi.

Még esetleg az önkorm-nál az adócsoport előtt, szóval, ahol több vállalkozó megfordul.

És adj néhányat annak az ügyvédnek is, akivel egyébként a társas vállalkozóid többsége kapcsolatban van, és ebből eredően már van személyes kapcsolatot az ügyvéddel. Kérj tőle te is pár db-ot, hogy oda-vissza külditek az ügyfelet.

2017. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vállalkozókén kerestem ott könyvelőt, 4-ből egy sem írt vissza, aki a környéken lett volna, végül ismerős útján találtam normálisat.


Az előző könyvelőm sajnos bezárt a sok nem fizető ügyfél miatt, utána meg kifogtam egy nem túl jót, aminek a könyvelést újra kellett könyveltetni.

2017. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
á, Norbi, most kaptam egy autóbontót, újra kell könyvelnem egy egész évét, álom...
2017. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat, tapasztalatokat!
2017. jan. 20. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyre több olyan lesz, hogy újra kell könyvelni... Sokan nem csak a szobafestést csinálják meg "autodidakta" módon... csak a rosszul elvégzett festés után nincs NAV bünti. :))
2017. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

... és akkor azt már nem is mondom, hogy a könyvelő iroda elnevezésének a végződése egy évszám bt volt, ami utalt a működési kezdetükre.


Szóval az autodidakta e.v.-k mellett a könyvelőknél a szinten tartás sem egy utolsó szempont könyvelés esetén :-)

2017. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem két nagyon jó barátom is regisztrált a könyvelők.hu-n (én magam nem vagyok könyvelő, csak beszélgettünk róla, azért tudom), és nagyon sok megkeresést kaptak, nekik jól hozott ez az oldal. Egyikük Érden dolgozik, a másik pedig a 11. kerületben Budapesten, és azt mondják hogy a környék szerint lehet ajánlatot tenni, így néha még versenytársai is egymásnak (de legtöbbször nem). Remélem, hogy ez értelmes infó neked.
2017. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!