Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Legjobb online ingyenes pénztár?

KoRn III kérdése:

Legjobb online ingyenes pénztár?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy ki milyen online pénztárat ismer, ahova ha töltök fel pénzt, el tudom küldeni olyan helyekre, ahova a jelenlegi kártyámmal nem lehet. Nekem a kártyámmal csak bolti fizetéseket, illetve utalásokat tudok csinálni. Most szeretnék netflixre regisztrálni, de ott például nem tudom használni, play áruházon sem engedélyezett. Egyik ismerősöm tanácsára kezdtem el ilyen úgynevezett online pénztárat keresni. Ha máshogy hívják, akkor bocsi, én először hallom, hogy van ilyen. Előre is köszi!
2019. nov. 11. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A legnépszerűbb a PayPay, sok helyen lehet vele fizetni, még a Cinema Cityben is. Mielőtt utalsz nekik ellenőrizd, hogy ahol fizetni akarsz elfogadják-e, de ahol elfogadnak ilyen közvetítőnet, 99%, hogy a PayPal köztük van.
2019. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És ez ingyenes, vagy levonnak valamennyi kezelési költséget?
2019. nov. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!