Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki hasonlót helyzetben?

Valaki hasonlót helyzetben?

Figyelt kérdés
Annak idején a ( ex ) párommal kötöttünk Otp lakás takarékpénztárt és úgy hogy én csak a társa ként voltam megnevezve,Persze nekem is volt külön számlám amire külön én is utáltam a.havi összeget. Viszont sajnos külön váltunk,igy ezt is külön szeretnénk folytatni.arra lennék kíváncsi hogy amit eddig én befizettem az meg marad e nekem és hogy ezt 3 éve kötöttük,de ha én nyitok egy új számlát ,mert a régit nem vihetem tovább..akkor a mostani dátumtol fog számítani a 10 éves futamidő? Remélem érthető voltam!
2019. dec. 10. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meg tudtok egyezni, továbbviheted. Újat nem érdemes kötni, mivel arra már nem kapnál állami támogatást.
2019. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen természetesen nem újat akarok nyitni ,csak hogy amit eddig én befizettem az megmarad ,mert mindenképp új szerződés kell mivel külön válunk.. Csak én így voltam feltüntetve hogy társa..pl. Kiss Péter és társa..de mindkettőnknek van egy külön számlaszám amire utalunk fejenként.mivel én így vagyok feltuntetve ezért csak nekem kell új szerződést új számlával.. félék nem kapom meg az eddig befizetett összeget..
2019. dec. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!