Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagyon drága, mit tegyek?...

Nagyon drága, mit tegyek? Melyik a legjobb bank?

Figyelt kérdés
Az OTP-nél van Junior számlám, ahonnan rendszeresen levonnak 3-4 ezer forintokat. Tiszta rablás amit ezek csinálnak. Melyik banknál van kedvezményesen hasonló folyószámla lehetőség, mint az OTP Junior?
2010. júl. 24. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdeklődj Raiffeisen Banknál, 700-at vonnak kezelésre, annyiszor veszek ki ATM-ből, ahányszor eszembe jut /és ha van pénz a számlámon ;-)/

OTP rablóbanda.

2010. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tanulsz. Én a CIB-nél nyitottam egy CIBEZZ számlát. 26 éves koromig teljesen ingyenes. Komolyan, egy forintba sem kerül és minden van amire csak szükségem lehet. [link]
2010. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, egyébként én is a Cibezz-re gondoltam, de mostmár biztos, hogy oda megyek.
2010. júl. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!