Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes lenne belevágni egy...

Érdemes lenne belevágni egy ilyen előtakarékosságiba? Vagy kamu?

Figyelt kérdés

[link]

erről lenne szó


2010. aug. 16. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Először is azért, mert több valótlan dolgot is felfedeztem benne. Például bizonyos állami támogatásokat, amik egyszerűen nem léteznek.

Másodszor pedig semmit nem látok, amiből kiderülne, kivel is kéne üzletelnem. Ez minden egyéb dologban is kizáró ok lenne számomra. Nem szeretem az arcnélküli embereket.

Persze lehet, hogy a kapcsolatfelvétel után ezekre választ kapnék.


Én nem javasolnám, de szerencsére ezt nem nekem kell eldöntenem

2010. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
inkább nyiss egy bankszámlát, kösd le és fizess rá havonta. Így tuti nem lépnek le a pénzeddel.
2010. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik,én nem vágnék bele.
2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezzel nem. Nem ismerem, nincs tapasztalatom, semmit nem mond. Nekem van egy lakás előtakarékosságim és a páromnak, az otp-nél. Havi 20-t fizetünk mind a ketten. Másfél év múlva jár le, állami támogatással együtt kapunk kézhez 6 M Ft-t. Egy tök ismeretlen pénzintézettel (?) nem mennék bele.
2010. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi átverés, semmi ördöngősség, teljesen rendben van, amit ajánl a portál, valóban létezik ilyen megtakarítási forma.


Vagy a Fundamenta lakáskasszáját, vagy az OTP lakáselőtakarékossági programját kínálja, ami nagyjából ugyanaz, de az OTP-s annyiból rosszabb, hogy akkor csak az OTP hiteleit választhatod mellé és még van néhány apróbb különbség.


Csak azért ilyen "titokzatos" a portál létrehozója, mert az ügyfelek megnyeréséért jutalékot kap.

2010. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem először is azt kellene meggondolnod, hogy általános megtakarításban gondolkozol, amit bármire felhasználhatsz majd lejáratkor, vagy csak egy adott, előre meghatározott célra felhasználhatót. Én tutti, hogy a kevésbé kötött felhasználási célút választanám... és abból is a biztos, nagy múltú cégnél indítanék (mint ahogy ezt már meg is tettem, s nem bántam meg, sőt: csak ajánlani tudom másoknak is), 10-20 év hosszú idő...
2010. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kamu.

Egyszerűen, ez egy olyan cég, amit itt a már ez egyik előttem szóló is írt, hogy lakáselőtakarékosságú termékeket közvetítenek.

Az OTPlakáskasszár és a Fundementát.


De ezért nem kell neked üzletkötőket keresni, hanem bemész a postára Fundamentát kötni, vagy az OTPbe lakáskasszát.

2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megnéztem a linket ez egyértelműen a FUNDAMENTA lakáskassza, ha lakáscélra szeretnél megtakarítani mindenképp érdemes ilyen előtakarékosságba belevágni. Az állam valóban 30%-al támogatja az önerőgyűjtést. Pénzügyi tanácsadót meg azért érdemes keresni, mert naprakész információval szolgál neked. Kényelmesen intézheted a neked megfelelő időben. Ebben tudok neked segíteni, írj privát, ha több információt szeretnél.
2010. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Meg sem néztem a linked bevallom....ha szeretnél segítséget kapni pénzügyekben én nagyon szívesen segítek, előre gondolkodni, takarékoskodni mindig jó ötlet!!Csak jó szereződést kell találni, olyat ami neked a legmegfelelőbb!!

2010. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 23. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!