Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megkaphatjuk így a babaváróhit...

Megkaphatjuk így a babaváróhitelt?

Figyelt kérdés

Van összesen másfél millió forint hitelem, ezt én kiváltanám a babaváróval, OTP-s vagyok, ott is igényelnénk.


Valaki váltott már ki ekkora hitelt babaváró Vál?


Nettó jövedelmem 240 ezr forint, páromé 120 ezer, nem vagyok Bár-listás.



2021. febr. 10. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
talán... necces lesz
2021. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2en éltek a háztartásban?

Úgy számold ki, hogy alapvetően a piaci értéken számolják ki a törlesztőt, ami nem haladhatja meg az egy háztartásban élők jövedelmének a felét.

Azért piacin számolnak, mert ha vmi miatt meghiúsulnak a feltételek, akkor az emelt törlesztővel kell számolniuk (50ezer max a babaváróval kamat támogatottan,anélkül ~75ezer körül ).

2021. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, 2-en élünk.
2021. febr. 10. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy netes kalkulátorral jobban tudsz tájékozódni.

A hitelképesség miatt mondom, ott több olyan kérdés van amit, ha megválaszolsz, akkor nagyjából képben leszel.

De a bank fogja vizsgálni a hitelképességet.

2021. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Persze, erre simán megadják.


Nekünk 250+200-ra megadták szó nélkül a 10 milliót.

2021. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
15%
Szia,szerintem igen,unokahúgoméknak pont ennyi a keresetük,de nekik összesen 4millio hitelük volt,amit levontak és megkaptak a maradék 6milliót.Úgyhogy szerintem ti megkapjatok
2021. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos, meg kaptátok aztan a babavarot?
2021. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!