Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyári NAV értesítő email ?

Nyári NAV értesítő email ?

Figyelt kérdés

Most “ tisztítottam “ki az email fiókomat és látom,hogy nyár végén a NAV küldött egy értesítő emailt,folyószámla rendezés címen. Megnéztem,7000ft hátralékom van.

Nem értem,ugyanis az előző SZJA bevallás volt életem elsője,gyakornokként dolgoztam egy cégnél (egyetemista vagyok),és a diákszövetkezet által kapott adóbevallásos papírral egyeztettem,jó volt,elfogadtam,megtörtént a bevallás.

Mégis milyen 7000ft?? Ez valami tévedés lehet? És most mi történik,hogy én ezt csak most vettem észre és nyáron küldték? Ezt még be tudom fizetni és hogyan? Meg egyáltalán hogy lehet 7000ft hátralék,ha összvissz 3 hónapig dolgoztam gyakornokként és a diákszövetkezet jól csinálta az adóbevallásomat??

Nem értek semmit.

21F



2021. febr. 20. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik adónemen van hátralék?
2021. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

"NAV küldött egy értesítő emailt,folyószámla rendezés címen. "


NAV soha nem küld e-mailban értesítést!


NAV postai úton, ügyfélkapun keresztül, vagy személyesen érintkezik az adózókkal. E-mailben soha nem küld ilyesmit.


Valószínűleg a "szokásos" adathalász/csaló e-mailt kaptál a NAV nevében.

2021. febr. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
... nehogy bármilyen adatot megadj a küldött linken! Fizetni meg pláne ne!!!!
2021. febr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy van beállítva, akkor az ügyfélkapu küld értesítő mailt, lehet arra gondol.
2021. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2-3, az adtahalász mailben ott van, hogy hova fizessen.


Kérdező, azt írod megnézted. Milyen adónemet érint a rendezés? Nem volt eü szolg tartozásod?

2021. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem láttam,hogy miben van a hátralék.

Nem lehetett eü tartozásom,mivel egyetemista vagyok közel 3 éve.

2021. febr. 21. 15:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Valami értesítés központi rendszer .gov email címeől jött az email.
2021. febr. 21. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:

ebev.nav.gov.hu

belépsz

szolgáltatások, adószámla lekérdezése

és ott látni fogod, mit rendeztek

2021. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!