Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » El lehet valahogy kerülni az...

El lehet valahogy kerülni az erős ügyfélhitelesítést online fizetésnél? Kis összegű, néhány száz forintos esetben.

Figyelt kérdés
Nagyon bosszantónak találom, hogy a 109 Ft-os vonatjegy miatt is rendszeresen a smartbank alkalmazásban kell turkálnom. Jó lenne valamilyen virtuális prepaid kártya, ahova párezer forintot feltölthetnék, és onnantól nem kérne további engedélyeket, de nem találtam ilyesmit. Az se baj, ha akár 10% pluszköltséggel jár, mivel csak kis tételekről van szó.

#kártyás fizetés #online fizetés #erős ügyfélhitelesítés
2021. jún. 2. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a bankodnál.

Nekem pl 5000 alatt nem kér hitelesítést, úgyhogy biztos van rá megoldás.

2021. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet hogy rákérdezek majd, hogy mitől függ. Nálam ez teljesen össze-vissza működik, a 200 Ft alattiakhoz sorozatban kérte, aztán a 2000-eshez nem. Nem sikerült kitalálnom, mi benne a logika.


A megkerülésre egy módot találtam, az otp simle alkalmazásban lehet virtuális kártyát létrehozni, és azzal sok webshopban tudok fizetni, például a MÁV webes jegyvásárló felületén is. Persze a virtuális kártyára mikor töltöm a pénzt, akkor van ellenőrzés, de csak egyszer, egyben a teljes összegre.

2021. jún. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!