Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Számlaszám változik ebben...

A Számlaszám változik ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne a válasz, aki tud könyörgöm segítsen.

A probléma az lenne hogy 18. életévemet betöltve kaptam egy új bankkártyát ugye, ez az ugy nevezett OTP Junior. Az előző amit 14 éves kortól lehet kötni az volt. És ezt az újat nem aktiváltam még de a bankszámlaszámom márt holnap kelleni fog, mivel beiratkozás lesz és a megadott bankszámlára utalják a ösztöndíjat. Tehát a kérdésem az lenne hogy a régi bankkártyának a száma az megmarad nem ?


2010. aug. 24. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A számlaszámnak semmi köze a kártyaszámhoz. A kártyaszám változik, ha újat kapsz. A számlaszám nem változik akkor sem, ha számlacsomagot váltasz.
2010. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh értem megnyugtató válasz köszönöm szépen !
2010. aug. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!