Bet365 kifizetés?

Figyelt kérdés

Bet365 nyereményt hogyan lehet megoldani a ki utalás PayPalra?


Még az okoskodó kommentek előtt.. Elmúltam 18.


Mindenképp PayPalra szeretném ezt a pénzt. Viszont bankkártyára nem.



2021. aug. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
PayPal-ra nem lehet BET365-ről utalni, sem PayPal-ról tölteni rá.
2021. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A bet csak oda küldi ki a pénzt, ahonnét azt befizetted.
2021. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Na épp ez az! Én Paysafecarddal fizettem be. Ilyenkor mivan?
2021. aug. 11. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Feltölthető paysafecard utalványok


Amennyiben paysafecard feltölthető utalvány segítségével fizetett be, minden kifizetését banki átutalással fogjuk feldolgozni. További információért, kérjük tekintse meg a Banki átutalás részt.


my paysafecard számla


Amennyiben my paysafecard számlával fizetett be, a kifizetéshez használhat banki utalást. Egyéb esetben, ha bet365 számláján a következő országok egyikét regisztrálta, a kifizetéseit kérheti a my paysafecard számlájára: Ausztria, Bulgária, Ciprus, Csehország, Egyesült Királyság, Finnország, Horvátország, Írország, Lengyelország, Lettország, Luxemburg, Magyarország, Málta, Németország, Svájc, Svédország, Szlovákia és Szlovénia.


Kifizetéseit igényelheti a Szolgáltatások menün keresztül, ha követi a Bank - Kifizetés útvonalat.


Ahhoz, hogy kifizetése sikeres legyen, a bet365 számláján szereplő névnek és e-mail címnek egyeznie kell a my paysafecard számláján szereplő adatokkal. Győződjön meg arról, hogy a kifizetés összege nem haladja meg a my paysafecard számláján elérhető limiteket, vagy azonosítsa my paysafecard számláját, hogy kihasználhassa a nagyobb tranzakciós limiteket.


Amennyiben a befizetéshez a my paysafecard számláját használta, a bet365 fenntartja a jogot, hogy minden kifizetést my paysafecard számlán keresztül fizessen vissza.

2021. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben befizetéseihez banki átutalást használt, kifizetéseit is banki átutalással dolgozzuk fel.


Banki utalásos kifizetés végrehajtásakor a vonatkozó költségek a kifizetési oldalon fognak megjelenni és azokat még a kifizetés végrehajtása előtt ellenőrizheti. A költségeket az egyenlegéről fogjuk levonni a kifizetési kérelem végrehajtásának pillanatában. Amennyiben a teljes egyenleget fizetteti ki, úgy elegendő összeget kell hagynia a számláján, hogy fedezze a kiírt költségeket. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az ARS, RMB, MYR, THB és TWD pénznemekben végrehajtott kifizetéseket USD pénznemben fogjuk feldolgozni, így árfolyamnyereség vagy veszteség merülhet fel.


Az alábbi országokban/pénznemekben végrehajtott banki utalások a kifizetési kérelemtől számított 1-5 munkanapon belül kerülnek jóváírásra a számláján, függően a banki átfutási időtől.

Egyesült Királyság GBP

Európa EUR


Minden más országban/pénznemben végrehajtott kifizetés az igényléstől számított 2-10 munkanapon belül kerül jóváírásra a számláján.


Ahol a befizetésnél használt fizetési mód nem használható a kifizetéseknél, az összegeket banki átutalással juttatjuk el Önhöz. Ezeket az összegeket a bet365 számláján regisztrált név alapján állítjuk ki.


Kifizetéseit igényelheti a Szolgáltatások menün keresztül, ha követi a Bank - Kifizetés útvonalat. Banki átutalásos kifizetés igénylésénél meg kell adnia a banki adatait.


A banki kivonaton a következők egyike szerepelhet a banki utalás küldőjeként:


Earthport PLC

Envoy Services

Hillside (Sports) GP Limited

Hillside (International Sports) LP

Worldpay AP

2021. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor, ha jól értem én ezt a pénzt a bankban ki tudom venni készpénzben?
2021. aug. 11. 18:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy, hogy van ez?
2021. aug. 11. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Elutalják a bankszámládra.
2021. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!