A Recash kifizetett már valakinek pénz-visszatérítést?

Figyelt kérdés
A vásárlásaim során gyűjtöttem a visszatérítésekből több mint 4 ezer Ft-ot, át akartam vezetni a számlámra az összeget, ennek már több mint két hete, de még mindig nem érkezett meg a pénz a számlámra. Írtam a Recash-nek de még mindig nem válaszoltak. Átverés lehet?
2021. aug. 24. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak lassúak.
2022. nov. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem március végén fizették ki a január közepén megigényelt pénzemet. Több alkalommal írnom kellett az ügyfélszolgálatnak, mire végre utaltak.
2023. ápr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Katasztrófa lett most már. Eleve 2 nagy cég kilépett, a Rossmann és a Biotech, amik maradtak, azoknál nem szoktam vásárolni, ja de, a Penny-nél. De most ott sem tudok, mert egyszerűen hetek óta nem engedi megújítani a bankszámlát. Bent van a pénzem és még kiutaltatni sem tudom, mert a kiutalást is megemelték 5000 Ft-ra és 4 van bent.
2023. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos tényleg egyre rosszabb. Megemelték 5000 Ft-ra a kifizetési limitet és ráadásul 90 napjuk van kifizetni. Előtte is 2 hónapig tartott mire fizettek és még a supportnak is írnom kellet, hogy ugyan fizessenek már.. Valahogy ezt lehetne jobban csinálni szerintem.
2023. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én az indulás óta használom. Eleinte nagyon jó volt, kétszer igényeltem kifizetést, az elsőre 4-5 hetet kellett várnom, a második nagyon gyorsan 2-3 napon belül teljesült.

Újabban azonban recseg-ropog a gépezet. A Praktikeren, a szar Foodorán, az Answear-en és a Pennyn kívül már csak kkv-knál tudsz cashbacket gyűjteni. Már lassan semmilyen tranzakciót nem írnak jóvá automatikusan, csak ha bizonylatot mellékelsz nekik e-mailban (ők a banki adatszolgáltatásra mutogatnak) és fizetni sem nagyon fizetnek, több, mint 90 napja várok a kifizetésre, hiába noszogatom őket e-mailben, csak a sablonszöveget másolják be és érzek némi sértődött ingerültséget is részükről, hogy érdeklődni merek.

Azóta összegyűjtöttem megint egy kisebb összeget, de lehet, hogy inkább hagyom a fenébe az egészet és nem újítom meg legközelebb a banki jóváhagyást.

Szerintem meg vannak számlálva a napjaik.

2023. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én végül, miután nem tudtak segíteni és magától nem javult meg a banki jóváhagyás funkció, írtam nekik, hogy ne kínozzuk egymást, én kilépek, legyenek szívesek kifizetni a bentragadt pénzem, négyezer párszáz forint volt bent. 2 héten belül kifizették.
2023. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Március 17-én igényeltem meg 6000 Ft-ot, szerencsére pont volt ennyim, miután bevezették az 5000 Ft-os minimumot meg a 90 napos határidőt. Elhatároztam, hogy ha ezt kifizetik, befejezem velük, mert túl sok volt a macera, se a jóváírások, se a kifizetések nem működtek automatikusan, mindenért írogatnom kellett.

Ez a 90 nap meg annyira hosszú volt, hogy menet közben meg is feledkeztem róla, aztán valamikor júliusban váratlanul ott találtam a pénzt a számlámon.

Közben a banki jóváhagyásom lejárt, és nem is újítottam meg. 1300 Ft-om bennragadt, de nem érdekel. Nincs időm órákat áldozni az életemből arra a párezer Ft-ra.

2023. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Horipaso válasza:
Szeptember elején próbáltam átutaltatni az eddig megszerzett 5396 Forintot. Az "Átvezetés bankszámlára" gomb megnyomására Közölte, hogy "Sajnáljuk! Már kértél egy kifizetést ekkor: 2022-12-23". Megreklamáltam, mire kaptam egy válasz emailt, hogy benn ragadt egy átutalásom és intézkednek a kifizetésről. Többszöri üzenet váltás után megérkezett 3076 Ft. A kifizetés dátuma 2022.12.23. (2023.09.24.-n pont kilenc hónap után!). Ezzel egy időben lenullázódott a számlámon lévő kifizethető 5396 Forint és megjelent 2023.09.26.-n kifizetettként a listában. Persze az összeg a bankszámlámra nem érkezett meg. Azt hiszem, hogy újabb üzenet váltások fognak következni.
2023. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!