Ha a DIÁKHITEL DIREKTBE folyósítható a státuszom, akkor mikor érkezik az utalás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Legkésőbb október 15.-e reggel 8 óra, ez előtt bármikor, amint az egyetem visszaigazolja az aktív státuszod, rá egy hét. De erre nincs befolyásod.
2021. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már visszaigazolta, mert eddig illetve tegnapig “adategyeztetés alatt” volt a státusz. Akkor egy héten belül megjön?
2021. szept. 2. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Hat az uzletszabalyzat szerint legkesobb 10 nap mulva a folyosithato statusz utan, gyakorlatilag meg azt irta itt valaki, aki toluk is megkerdezte, hogy szeptembertol oktober 15-ig barmikor. Eleg tre szerintem is, hogy nem lehet normalisan kitalalni ezt es nincs mihez igazodni.

En az ugyfelszolgalatos szavara sem adnek, egyszer ket embert kerdeztem meg valamirol ott es mindketten mast mondtak. Aztan nyilvan annak lett igaza, aki utana is nezett normalisan.

2021. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Üzletszabályzattól nem lehet eltérni. Áprilistól hatályos alapján visszaigazolt státusz után 10 munkanapon belül folyósítaniuk kell.
2021. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Példa. Mivel nekem ma lett visszaigazolva a FIR, direktben folyósítható lettem egyből. Üzletszabályzat alapján szeptember 17-ig kell megkapjam.


De hogy biztosra menjek, rákérdezek náluk. :)

2021. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg kéne kapnod! Kíváncsi leszek, hogy tartják e magukat az üzletszabályzathoz.


Majd írj, hogy mit mondtak!

2021. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd jelezd nekünk ha folyósították :D
2021. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken lett visszaigazolva a jogviszonyom, írtam nekik emailt és ezt kaptam : "A FIR rendszerben megtörténtek a lekérdezések, így a holnapi napon várható a folyósítás"
2021. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek meg is történik e a folyósìtás! Majd jelezd már felénk is! Köszi!
2021. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!