Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP smart csomagban vagyok....

OTP smart csomagban vagyok. Bankártyával kapcsolatos díjra levont 5064 forintot. Ez mi lehet? Éves kártyahasználati díjnak elvileg a 2. évtől 2475 forintnak kellene lenne.

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az OTP-nél a díjak terhelése teljesen esetleges. Hirdetmény szerint a kártyadíj Smart csomagban 35 éves kor alatt valóban 2.475 Ft / év, 35 életév felett 4.420 Ft. A tőled levont díjtétel viszont még ezzel sem stimmel.

Nem lehetséges, hogy valamilyen kiegészítő biztosítást, stb. vettél igénybe? Hívd fel az OTP ügyfélszolgálatát, máshogy nemigazán fog kiderülni az összegbeli eltérés oka.

2021. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alap smart kártya tartozik hozzá? Vagy igényeltél esetleg dombornyomottat? Applikációban hány kártyát látsz?
2021. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
az OTP egy rendkívül mocskos bank, nekem azért levontak 5 ezer forintot anno mert többször felnéztem az internet bankingre
2021. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!