Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most akkor jól értelmezem,...

Most akkor jól értelmezem, hogy otp junior számlásoknak az új internet- és mobil bank alkalmazás is teljesen ingyenes?

Figyelt kérdés
eddig volt a régi ami ingyenes volt de az megfog szűnni és lesz helyette ez az új aminek havidíjja van, de ez ha jól tudom ingyenes a junior számlásoknak ez így van?

2021. dec. 13. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem hinném, hogy havidíja lesz, vagy ha igen, akkor marad a régi. Már amikor én kezdtem, 13 éve se volt havidíja a netbanknak sehol, sőt az utalás is ingyen volt onnan, míg a fiókban és telefonon feladva keményen megsarcolták (akkoriban még nem volt elterjedve az online bankolás, az utalások meg jó esetben 1, de inkább 2 munkanap alatt értek célba).
2021. dec. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


én ezalapján úgy értelmezem hogy az új alkalmazásnak amit a korábbi utódjának szánnak 500 Ft lesz havonta. Csak azt nem tudom, hogy juniorosoknak hogy lesz mert van ahol azt olvastam ingyen lesz minden, van ahol azt írták nem.

2021. dec. 13. 01:19
 3/6 A kérdező kommentje:
meg amikor az új alkalmazás értékeléseit nézegettem ott is sokan azért pontozták le mert fizetős a korábbi ingyenessel szemben.
2021. dec. 13. 01:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Wait... What?! Én itt és most megszüntetném a számlám. Ez ma már egy tök alap szolgáltatás, minden bank ingyen adja, nem csak akció keretében fene tudja meddig. Eddig se volt szimpatikus az OTP, nem is náluk van a számlám, de ezek után ha ott lenne is mennék.
2021. dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én sem szeretem, hogy konkrétan a saját pénzemért is pénzt kérnek szinte, jövőre jár le a kártyám akkor tervezem, hogy meg is megszüntetem és átmegyek inkább másik bankhoz.
2021. dec. 13. 01:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor még előtte szüntesd meg, mert automatikusan gyártani fogják az újat, azt már ne várd meg.
2021. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!