Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Utaláskor nem írtam Transfer...

NekedFeri kérdése:

Utaláskor nem írtam Transfer ID -t a Paypal egyenleg feltöltéséhez, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap utaltam paypalra egy összeget viszont elfelejtettem a közleménybe beírni a transfer id-t! Megérkezik így is a pénz, mert összevan kapcsolva a kártyámmal, esetleg a paypal nem tudja beazonosítani és visszaküldi az utalónak vagy írni kell nekik? Köszi a válaszokat.

2022. febr. 8. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Irj a ppnak.


Ha leirod az utalasi adatokat, mindent akkor talan be tudjak azonosítani

2022. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy darab számlája van a PayPalnak abban a bankban, és a transfer ID alapján tudja, hogy kinek a számlájára tegye, mikor megérkezik hozzá. Jelenleg adtál egy kis lóvét a PayPal-nak. Vedd fel velük a kapcsolatot, hogy ilyenkor mi a teendő?
2022. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!